Opis oferty

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego w pełni umeblowanego mieszkania z balkonem, położonego na trzecim piętrze, trzypiętrowego apartamentowca mieszczącego się przy ul. Akademii Zamojskiej 2 w Łodzi.

Powierzchnia mieszkania to 53.20 m2, składa się z bardzo przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, pokoju, przedpokoju, łazienki z prysznicem wraz z toaletą.

Ekspozycja okien względem kierunków świata to północ-wschód

Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, odznacza się znakomitą lokalizacją. Szybki dojazd do głównych ulicy Łodzi t.j. ul. Pabianicka/Jana Pawła, jednocześnie świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Niezmotoryzowani dotrą również, relatywnie szybko do różnych części miasta, dzięki liniom autobusowym – linie nr 50B, 50C, 62, 63, 68, 72A, 75B, 77 oraz nocne N4A, N4B, N4C, Z11,Z41. W najbliższej okolicy stacja benzynowa, sklepy wielkopowierzchniowe, restauracje, obiekty sportowe, zakłady opieki zdrowotnej, apteki, szkoły oraz przedszkola. W zaledwie 10 min dotrzemy również do galerii handlowej Port Łódź oraz sklepu IKEA. Jest to największe i najbardziej przyjazne dla Klienta podmiejskie Centrum Handlowym w regionie.

Mieszkanie może stanowić wspaniałą inwestycję w przyszłość, można w nim znaleźć swój własny kąt a w przypadku zmiany planów życiowych korzystnie spieniężyć bądź wynajmować, uzyskując dobrą stopę zwrotu.

Sprzedaż obejmuje miejsce parkingowe mieszczące się na posesji, dodatkowo płatne w cenie 25.000 PLN.

Miesięczne koszty utrzymania lokalu (czynsz administracyjny) wynoszą ok. 450 zł miesięcznie. Własne ogrzewanie gazowe pozwala kontrolować wydatki związane z ogrzewaniem. Pełna własność.

Biuro pobiera 2% prowizji netto od kupującego

Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły oferty

Miasto
Łódź
Dzielnica
Górna
Ulica
Akademii Zamojskiej
Pokoje
2
Balkon
Tak
Miejsce parkingowe
Tak