Opis oferty

Apartamenty z panoramicznym widokiem w Esteponie na Costa del Sol

Gwarancja bezpiecznej obsługi transakcji !!!

Pomoc:

– w zakupie wraz z możliwością zarządzania najmem

– w uzyskaniu finansowania

– w obsłudze prawnej i notarialnej

– zapewnienie obsługi w języku polskim poza granicami kraju

– umożliwienie transport door to door

Deklarujemy pełne wparcie i zaangażowanie podczas kupna nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w malowniczej miejscowości Estepona.

Estepona to wyjątkowo urokliwe miasteczko położone na zachodnim wybrzeżu Costa del Sol, w prowincji Malaga, na południu Hiszpanii. To nadmorski kurort, oferujący nie tylko wyjątkowo szerokie plaże, które są jednymi z najpiękniejszych na Costa del Sol i maja 21 km linię brzegową, ale także bogatą historię, urokliwą architekturę i malownicze krajobrazy.

Historyczne centrum Estepony zachowało swój tradycyjny andaluzyjski urok. Wąskie, brukowane uliczki wypełnione są białymi domkami z kwiatami na balkonach. Można tu znaleźć wiele sklepików z rękodziełem, butików, restauracji i kawiarni. Głównym punktem orientacyjnym jest Plac Las Flores, który jest otoczony kawiarniami i sklepami.

Miasto ma bogatą kulturę i tradycje, które są często obchodzone podczas lokalnych festiwali i imprez. Warto zobaczyć jedno z wielu andaluzyjskich święta, takie jak Día de los Reyes (Trzech Króli), Semana Santa (Wielki Tydzień) i Feria de Estepona, która odbywa się latem i obejmuje koncerty, pokazy tańca flamenco i inne wydarzenia.

Estepona słynie z pięknych ogrodów i parków, które oferują spokojne miejsca do spacerów i relaksu. Najbardziej znanym jest Orquidario, ogród botaniczny specjalizujący się w orchideach, ale istnieją też inne miejsca, takie jak Park Alameda czy Park San Isidro.

W okolicy obiektu mieszkalnego znajduje się 70 światowej jakości ośrodków golfowych, które sprawiają, że serca miłośników golfa biją szybciej.                                                Estepona oferuje wiele innych możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, w tym jazda konna, wędkarstwo, wycieczki rowerowe i wędrówki po okolicznych szlakach górskich.

Kompleks położony jest w idealnej lokalizacji. Mieści się obok plaży i nieopodal mariny. Jednocześnie oferuje łatwy dostęp do wszelkich społecznych i codziennych udogodnień takich jak szkoły, supermarkety, sklepy, restauracje, kawiarnie i bary.                                                                                                              Mieszkania, które Państwu oferujemy znajdują się w pięknym i eleganckim kompleksie o bogatej infrastrukturze. Do dyspozycji mieszkańców są okazałe ogrody z przepiękną roślinnością, basen, klub fitness, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca parkingowe. Obiekt jest monitorowany.

Apartamenty wyposażone są w klimatyzację, otwartą kuchnię ze sprzętem kuchennym i AGD, łazienkę z prysznicem i wanną, garderobę oraz pralnię.

Odległość do:

  • Malaga – 90 km
  • Marbella – 30 km
  • Gibraltar – 50 km

Data zakończenia inwestycji 6/2025

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Szczegóły oferty