Opis oferty

Apartamenty z Prywatną Plażą w Lefke na Cyprze Północnym

Gwarancja bezpiecznej obsługi transakcji !!!

Pomoc:

– w zakupie wraz z możliwością zarządzania najmem

– w uzyskaniu finansowania

– w obsłudze prawnej i notarialnej

– zapewnienie obsługi w języku polskim poza granicami kraju

– umożliwienie transport door to door

Deklarujemy pełne wparcie i zaangażowanie podczas kupna nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowych apartamentów z widokiem na morze i góry w miejscowości Lefke.

Lefke leży w regionie Güzelyurt, na północno-zachodnim wybrzeżu Cypru nad Morzem Śródziemnym. To spokojna i czarująca miejscowość, idealna dla osób poszukujących ciszy i relaksu. Charakteryzuje się urozmaiconym krajobrazem, który obejmuje zarówno górskie szczyty jak i urokliwe wybrzeże z pięknymi plażami i krystalicznie czystą wodą.

Miasto ma bogatą historię sięgającą starożytności, co widoczne jest w licznych zabytkach i historycznych miejscach, takich jak starożytne ruiny i kościoły. Region wokół Lefke był historycznie związany z górnictwem miedzi, co można zobaczyć w wielu historycznych kopalniach i zabytkach przemysłowych.  Jest to również miejsce, gdzie można poznać tradycyjną kulturę i folklor Cypru poprzez organizowane lokalne festiwale, koncerty i wydarzenia kulturalne.

 

Lefke cieszy się typowym dla regionu śródziemnomorskim klimatem, charakteryzującym się gorącymi, suchymi latami i łagodnymi, wilgotnymi zimami.

Apartamenty, które Państwu oferujemy znajdują się w projekcie mieszkalnym z prywatną plażą, barem, restauracją, apteką i marketem.

Do dyspozycji mieszkańców są  ogrody ozdobione drzewami oliwnymi i cytrusowymi, basen, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, spa, sauna, łaźnia turecka oraz klub towarzyski, plac zabaw dla dzieci. Na terenie mieszczą się parkingi oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych.  Infrastruktura jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych.                                                                Mieszkańcy mogą korzystać  z usług konsjerża.                      Obiekt jest monitorowany i chroniony 24/7.

Mieszkania są  wyposażone w klimatyzację, telewizję satelitarną, łącze internetowe, videodomofony i VFRs. Wnętrza wykonane są najwyższą starannością i z materiałów wysokiej jakości z uwzględnieniem izolacji cieplnej i dźwiękowej.

Lokalizacja:

  • 20 m od plaży,
  • w pobliżu transportu publicznego
  • 1,7 km od Szpitala Cengiza Topela
  • 47 km od centrum Lefkoşa,
  • 61,7 km od centrum Girne,
  • 70,7 km od lotniska Ercan
  • 101 km od międzynarodowego lotniska w Larnace.

Data zakończenia inwestycji 6 / 2027

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

 

Szczegóły oferty