Opis oferty

0% od KLIENTA KUPUJĄCEGO

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w Pyskowicach przy ul. Poziomkowej o powierzchni 149 m2.

 

Dom został wybudowany w 2017 roku natomiast wykończony w 2019 roku. Budynek został wybudowany z bloczków betonowych izolowanych termicznie i przeciwwilgociowo. Ściany nośne są z pustaka ceramicznego, a działowe ceramiczne. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią oraz kuchnią z wyjściem na taras. Na parterze znajduje się również łazienka z ubikacją, szafa w specjalnej w oddzielnej wnęce oraz przedpokój. Na I piętrze znajdują się 3 pokoje z czego dwa posiadają wyjście na balkon, garderoba oraz przestronna łazienka. Parter oraz I piętro łączą efektowne schody z różnego rodzaju oświetleniem. Na samej górze znajduje się strych z możliwością adaptacji we własnym zakresie. Nieruchomość została praktycznie w całości przygotowana do zamieszkania. Może wymagać jedynie odmalowania niektórych pomieszczeń bądź tylko poszczególnych ścian, co pozostawiam indywidualnej ocenie przyszłych nabywców. Została ona całkowicie wykończona w 2019 roku i właściwie można w niej zamieszkać również bez dokonywania żadnych poprawek.

Do domu przynależy dość spora działka o wielkości ok. 600 m2, co również jest jej dość dużym plusem ponieważ inne domy posiadają zazwyczaj mniejsze działki, tutaj była możliwość jej zwiększenia, co zostało dokonane przez właścicieli. Z prawej strony domu znajdują się co najmniej 2 do 3 miejsc postojowych. Działka jest już zagospodarowana, ale istnieje jeszcze duża możliwość nasadzeń czy wprowadzenia innych atrakcji typu basen, trampolina, itp.

 

Lokalizacja nieruchomości jest bardzo atrakcyjna z uwagi na osiedle właśnie nowo powstałych domów jednorodzinnych typu bliźniak. Charakteryzują się one przede wszystkich walorami estetycznymi, ale także brakiem emisji brudnego powietrza, a w tym również ekonomicznym użytkowaniem z uwagi na ogrzewanie gazowe. Sama nieruchomość położona jest blisko centrum ok. 2 km z pełną infrastrukturą miejską, do przystanku ok. 500 m, z dobrym wyjazdem na autostradę. Nieopodal znajduje się las, a także okoliczne jeziora.

Pośrednik nie pobiera prowizji (0%)

Oferta wyłącznego pośrednictwa

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji nieruchomości

Szczegóły oferty

Typ transakcji
Sprzedaż
Typ nieruchomości
Dom
Miejscowość
Pyskowice
Cena
990000
Powierzchnia
149 m2
Liczba pokoi
4
Ogrzewanie gazowe
Tak
Taras
Tak
Balkon
Tak
Działka
600 m2