Opis oferty

UWAGA! OFERTA ZAREZERWOWANA

 

Przedmiotem ogłoszenia jest wynajem w pełni wyposażonego dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie z dużym balkonem o powierzchni 56 m2, położone na 4 piętrze bloku, zlokalizowanego przy ulicy Jaracza 92 w Łodzi.
Zaletą nieruchomości jest oczywiście znakomita lokalizacja. Mieszkanie położone jest w sercu miasta. Około 50 m od nieruchomości znajduje się park Stanisława Staszica oraz sklep spożywczy (w tym samym budynku). Względna bliskość do Dworca Łódź Fabryczna (ok 1,6 km ), Manufaktury (ok. 4.3 km), Teatru Wielkiego, Teatru Jaracza, sklepów wielkopowierzchniowych, przychodni, uczelni …
Kuchnia wyposażona w nowy markowy sprzęt AGD. Sypialnia z dużą elegancką szafą typu komandor wraz ze stylowym łóżkiem. Dzięki funkcji nawilżania powietrza jak i również zastosowaniu odpowiedniego materaca, sen zregeneruje najemcę jak nigdy dotąd !
W klimatyzowanym salonie wygodna kanapa, wysokiej jakości sprzęt RTV oraz miejsce do pracy zdalnej z możliwości wykorzystania aż czterech monitorów. Dzięki instalacji światłowodowej prędkość Internetu do 1000 mb/s.
W łazience zainstalowana umywalka, prysznic, pralka oraz WC.

Kolejnym atutem mieszkania jest ogrzewanie miejskie w cenie czynszu administracyjnego.

Koszt najmu to kwota 2600 zł/mc + opłaty administracyjne w okolicach 700 zł/mc + energia elektryczna według zużycia.

Wysokość czynszu najmu może być uzależniona od liczby najemców.

Możliwość parkowania przy posesji, zabezpieczonej szlabanem na pilota.

Biuro pobiera jednorazową opłatę serwisową.

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowym atutem mieszkania jest system „SmartHome” w jaką zostało wyposażone całe mieszkanie. Aby korzystać z dobrodziejstw techniki, wystarczy posiadać zainstalowaną aplikacje w swoim telefonie „Google Home”. Z jej poziomu można sterować oświetleniem oraz głośnikami.
Oświetlenie można włączać/wyłączać, zmieniać kolory, ustawiać harmonogramy. Można też ustawić własne hasła po wypowiedzeniu których, zostanie wykonany cały ciąg akcji (np. powiedzenie „Good Night” gasi światła, poinformuje o prognozie pogody na najbliższe dni oraz wyłącza wszystkie głośniki.

Możliwość programowania wszystkich włączników świateł na ścianach wg. własnego uznania, smart gniazdek, silników zasłon, czujników zalania, czujników ruchu czy konfigurowanie robota sprzątającego, który będzie dbać o czystość podłóg podczas nieobecności najemcy.

Mieszkanie wyposażone w 3 głośniki „Googla” – w kuchni, sypialni oraz w salonie. Są one w pełni niezależne. Dzięki temu możemy słuchać ulubionej muzyki w poszczególnych pomieszczeniach np. w kuchni podczas przyrządzania potraw.

W przedpokoju sufit podwieszany z zaprojektowanym miejscem na oświetlenie ledowe, które również może być sterowane za pomocą komendy głosowej.

Dodatkowo możliwość zainstalowania czujników domknięcia drzwi i okien, czujników ruchu, czujników temperatury oraz wilgotności.

 

UWAGA! OFERTA ZAREZERWOWANA

Szczegóły oferty

Miejscowość
Łódź
Powierzchnia
56
Pokoje
2
Piętro
4
Balkon
Tak
Klimatyzacja
Tak
Inteligentne mieszkanie
Tak
Czynsz
712 PLN
Internet Światłowodowy
TAK, do 1000Mb/s - Orange