Opis oferty

UWAGA NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDANA!

 

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości, zabudowanej murowanym budynkiem, położonej przy ul. Starorudzkiej 32 w Łodzi.

Dom posadowiony na działce, zgodnie z dokumentami ma powierzchnię zabudowy równą 109 m2. Powierzchnia samej działki zaś to 522 m2. Działka odzwierciedla kształt prostokąta, jej wymiary to mniej więcej 29/30 m długości na 17/18 m szerokości od frontu. Dodatkowo, na terenie posesji znajdują się budynki gospodarcze, nadające się raczej do rozbiórki. Nieruchomość zamknięta, w domu nikt nie przebywa, również nie ma osób zameldowanych pod wskazanym adresem.

Jeżeli chodzi o media, do budynku doprowadzona jest infrastruktura wodociągowa, elektryczna oraz szambo. W ulicy Starorudzkiej biegnie natomiast infrastruktura kanalizacyjna. Nieruchomość oczywiście ma pełen i bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

 

Nieruchomość nie jest obciążona hipoteką, ograniczonymi prawami rzeczowymi, jest wolna od zajęć i innych ograniczeń osób trzecich, nie wchodzi w skład masy upadłościowej oraz nie toczą się przeciw niej żadne postępowania zabezpieczające.

Oferta wyłącznego pośrednictwa

Biuro pobiera 2% prowizji netto od strony kupującej

Zapraszam do kontaktu

Szczegóły oferty

Typ Nieruchomości
Zabudowana Działka Gruntu
Powierzhcnia Budynku
109 m2
Powierzhcnia Działki
522 m2
Długość Działki
30 m2
Szerokość Działki
18 m2
Energia Elektryczna
Tak
Woda
Tak
Szambo
Tak
Kanalizacja
Tak Infrastruktura Biegnie Ulicą
Dojazd Asfaltowy
Tak
Bezpośredni Dostęp Do Drogi Publciznej
Tak