Opis oferty

0% PROWIZJI

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż zabudowanej działki gruntu o powierzchni 1110 m2 położonej w miejscowości Kozy przy ul. Jasnej (działki oznaczona nr 5562/3).

Na terenie nieruchomości wzniesiono parterowy budynek jednorodzinny o powierzchni ok. 99 m2 składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, oraz kotłowni. Budynek obecnie znajduje się w stanie surowym otwartym a został posadowiony na terenie działki w 2022 roku. Do budowy użyto bloczków betonu komórkowego marki Ytong. Konstrukcja dachu opiera się na krokwiach drewnianych (dach dwuspadowy), poszycie zaś od wewnątrz składa się z membrany natomiast do pokrycia dachu zastosowano betonową dachówkę marki Nelskamp. Ekspozycja okien względem kierunków świata to południowy – wschód, północny – wschód i północny – zachód oraz południowy – zachód (4 strony).

Nieruchomość oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ekstensywnej (MNe 130 – uchwała Nr IX/52/15)

Do działki doprowadzona energia elektryczna oraz dostęp do studni głębinowej na jej terenie (40 m). Wjazd od granicy działki do budynku utwardzony. Działka „sucha”, drenaż odprowadzający wody opadowe zarówno gminny jak i zainstalowany przez właścicieli nieruchomości. Jej wymiary to w przybliżeniu 53 m x 21 m (wyznaczony grunt jest prostokątem o minimalnie nieregularnym kształcie). Uregulowany dojazd do posesji (droga konieczna).

 

Przybliżone wymiary pomieszczeń:

Salon wraz z aneksem kuchennym: 8.93 m x 5.6 m (w najszerszym miejscu) x 3.63 m (w najwęższym miejscu)

Sypialnia nr 1: 3.99 m x 3.4 m

Sypialnia nr 2: 3.4 m x 2.4 m

Sypialnia nr 3: 5.82 m x 3.1 m

Pom. Gospodarcze: 3.4 m x 2.5 m

Łazienka: 2.9 m x 1.69 m

Kotłownia: 2.9 m x 1.43 m

Nieruchomość atrakcyjna, widokowa na północne szczyty Beskidu Małego. Znakomita lokalizacja jest dodatkowym atutem działki. Miejscowość Kozy jest największą wsią w Polsce położoną na styku województwa śląskiego oraz małopolskiego, a w której to znajdziemy wszystko co potrzebne jest nam do codziennego funkcjonowania począwszy od szkoły podstawowej, przedszkola, dyskontów spożywczych, stacji benzynowych, aptek i innych placówek handlowo – usługowych. Oczywiście, niezwykle korzystne jest również niemal bezpośrednie sąsiedztwo miejscowości z Bielsko – Białą stanowiącą centrum administracyjne, gospodarcze, akademickie czy kulturalne dla obszaru śląsko – małopolskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest nieco na uboczu miejscowości Kozy (ok. 1.5 km do centrum) stąd najbliższa okolica jest niezwykle cicha i spokojna.

0% PROWIZJI

Oferta wyłącznego Pośrednictwa

Zapraszamy do kontaktu

 

 

Szczegóły oferty

Typ Nieruchomości
Dom
Typ Transakcji
Sprzedaż
Cena
499000 PLN
Powierzchnia
99 m2
Powierzchnia Działki
1110 m2
Miejscowość
Kozy
Stan Budynku
Surowy Otwarty
Media
Energia Elektryczna