Opis oferty

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni użytkowej 132.7 m2 w malowniczych Kęblinach.

Dom obejmuje dwie kondygnację, trzy sypialnie plus salon, oddzielną kuchnię, łazienkę, spiżarnię oraz garaż wraz z piwnicą. Wspaniałym i nie mniej ważnym elementem sprzedawanej nieruchomości jest działka o powierzchni 1795 m2. Brama automatyczna, z kutego żelaza otwierana za pomocą pilota, całość działki otoczona ogrodzeniem na podmurówce. Wjazd na samą posesję jak i bezpośrednio do garażu wyłożony jest kostką granitową.

Wejście do budynku możliwe zarówno od strony frontu a więc werandy o powierzchni około 22 m2 jak i od tyłu działki. Na samej działce oprócz domu znajdziemy wiatę, która może pomieścić dwa samochody, drewutnię, porządny betonowy grill (spotkania ze znajomymi będą niezapomniane), huśtawkę, drewniane ławki wraz z dużym stołem czy też naziemny zbiornik gazu  o pojemności 2700 litrów.

Całość działki pełna jest nasadzeń, kwiatów oraz drzew zapewniających niepowtarzalny klimat nieruchomości. Dojazd drogą gruntową w bardzo dobrym stanie, odległość do asfaltu wynosi zaledwie 200 – 250 metrów. Działka uzbrojona w energię elektryczną oraz w dostęp do wody. W niedalekiej przyszłości ma być również doprowadzony światłowód firmy TOYA. Wodociąg doprowadzający wodę bezpośrednio od strony ulicy do domu, wyposażony jest w kabel grzewczy zapobiegający zamarzaniu wody zimą a tym samym rozsadzaniu rur. Dodatkowo możliwość podlewania ogrodu wodą ze studni co ma niebagatelne znaczenie dla utrzymania w dobrej kondycji trawy i nasadzeń działki. Za domem, bardzo duże szambo przelewowe.

Dom ogrzewany jest za pomocą kotła gazowego marki Vailant, w piwnicy znajduje się również duży bojler. Kominek, wpisujący się doskonale w charakter samego domu ma rozprowadzenia na parterze i piętrze budynku a zatem można nim również go ogrzewać.

Dom wzniesiony w latach 90 ubiegłego wieku, następnie decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, dotychczasowym właścicielom udzielono pozwolenia na użytkowanie nieruchomości jako – jednorodzinny budynek mieszkalny wraz z garażem. Wszystko na podstawie projektu budowlanego, uprawnionego do jego sporządzenia inżyniera budownictwa. Biuro dysponuje dokumentami jak i samym  projektem. Nieruchomość z założoną księgą wieczystą.

Jak wyżej wspomniano, nieruchomość dwukondygnacyjna, z garażem i podpiwniczeniem, łącznie 4 pokojami, oddzielną kuchnią, łazienką, kotłownią i spiżarnią. Podłoga na parterze wyłożona panelami natomiast wg oświadczenia właściciela, pod nimi znajduje się podłoga sosnowa w bardzo dobrym stanie. Sufit również wyłożony pomalowanymi, drewnianymi deskami. Sosna jako drewno wg ekspertów ma wiele właściwości prozdrowotnych i przy tym pozytywnie oddziaływać na przebywające w jej pobliżu osoby.

Budynek wzniesiony z bloczków pustaka, przełożonego styropianem o grubości 10 cm a następnie cegłą. Do ocieplenia użyta również została wełna mineralna. Jak była o tym mowa wyżej, jest rozprowadzonie centralnego ogrzewanie – gaz z butli ze zbiornika naziemnego znajdującego się na działce. Okna wykonane z PCV.

Salon wyposażony w kominek, kanapę, stół szafę przeszkloną (witrynę), komodę czy 51 calowy telewizor marki Samsung. Kuchnia wyposażona w płytę indukcyjną, zmywarkę marki Bosch, piekarnik, stół wraz z krzesłami. W łazience wc, pralka marki LG, duży grzejnik drabinkowy oraz prysznic. Duża szafa w przedpokoju.

Na I piętro prowadzą schody, do trzech kameralnych sypialni. Wyposażone częściowo w łóżka oraz dmuchany materac i niewielki telewizor. W jednej z sypialni siding wewnętrzny.

 

 

 

 

 

 

 

Szukając swojego miejsca na ziemi nie możemy rozpatrywać jego wyboru w oderwaniu od otoczenia nieruchomości. Miejscowość Kębliny leży bowiem przy Rezerwacie przyrody Grądy nad Moszczenicą a więc jedną z najczystszych rzek województwa łódzkiego będącego częścią tzw. Wzniesień Łódzkich. To właśnie w Kęblinach bądź czasowo w ich najbliższym sąsiedztwie, znajdują się żeremie bobra. Na filmie z wysokości około 100 – 120 metrów widać jak zalesiona oraz zielona jest najbliższa okolica nieruchomości. Sąsiedztwo bardzo spokojne.

Lokalizacyjnie pod względem komunikacyjnym, miejscowość Kębliny znajduje się niecałe 25 km od centrum Łodzi, do części dzielnicy Bałuty jest już to tylko 19 – 20 km. Odległość od Zgierza wynosi ok. 12 km. Na zakupy możemy wybrać się do miejscowości Biała oddalonej o 3.7 km od nieruchomości a konkretnie do delikatesów czynnych w tygodniu od 6 do 22. Ponadto w Białej, zlokalizowana jest placówka Poczty Polskiej, szkoła podstawowa przy ul. Wypoczynkowej czy parafia pod wezwaniem Świętego Piotra i Pawła. Bardzo dużą zaletą jest również wjazd na Autostradę A2 prowadzącą m.in. do Warszawy. Wjazd przez bramki oddalony o zaledwie 6.3 km od Kęblin (dojazd samochodem zajmuje od 8 do 10 minut).

Link do filmu https://youtu.be/4YtqeOk2SJg

Oferta wyłącznego pośrednictwa.

Biuro pobiera 2% prowizji netto od strony kupującej.

Zapraszam do kontaktu

 

Szczegóły oferty

Typ Nieruchomości
Dom
Powierzchnia
132.7 m2
Miejscowość
KĘBLINY
Cena
525850
Powierzchnia Działki
1795 m2
Garaż
Tak
Piwnica
Tak
Liczba kondygnacji (bez piwnicy)
2
Woda
Tak
Energia Elektryczna
Tak
GAZ
Zbiornik naziemny 2700 L
Ogrzewanie Gazowe
Tak
Kominek
Tak
Okna
Plastikowe
Szambo
Tak
Kanalizacja
Nie