Opis oferty

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu przestronnej kawalerki położonej na 9 piętrze bloku usytuowanego przy ulicy Odyńca 30 w Łodzi. Lokal ma powierzchnię 32.9 m oddzielną kuchnię, salon, przedpokój oraz toaletę z WC. Całości dopełnia duży balkon.Blok oczywiście wyposażony również w windę.

 

W mieszkaniu najpotrzebniejsze sprzęty. W kuchni stół wraz z krzesłami, lodówka, kuchenka, piekarnik oraz zmywarka czy też naprawdę duża przestrzeń robocza związana z przygotowaniem posiłków. W przedpokoju szafa, szafka na buty, odkurzacz nawet deska do prasowania. W salonie stół jadalniany, kanapa z funkcją spania, przeszklona biblioteczka czy komoda. Przyszły najemca, jeżeli będzie taka jego wola, będzie musiał zapewnić sobie jedynie własny telewizor.

 

Przybliżone wymiary pomieszczeń to:

 

Salon 4.6 m x 3.46 m

Kuchnia 3.45 m x 2.4 m

Łazienka 2.1 m x 1.6 m

Przedpokój 2.46 x 1.83 m

 

Balkon ma szerokość całego salonu a więc w przybliżeniu 3.5 m.

 

Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana. Z przystanku Broniewskiego – Kraszewskiego odjeżdżają autobusy linii 69A, 69B, 70, 71B, 72A, 72B, 92A, 92B, 92C, N6, N8 i Z13. Z przystanku Kilińskiego – Broniewskiego zaś odjeżdża autobus linii 59 dzięki, któremu na dworca Łódź – Fabryczna znajdziemy się w czasie 18 – 20 minut.

 

W niemal bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się szkoły, apteki czy niezliczona liczba placówek handlowo – usługowych (Żabka, pizzerie, restauracje orientalne).

Najemca będzie ponosił opłaty w wysokości 1600 zł czynszu najmu. Dodatkowo, opłaty eksploatacyjne, które zawierają w sobie zaliczki na ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę (wraz ze ściekami), wywóz nieczystości stałych (śmieci), utrzymanie i konserwacja windy, klatki schodowej itp. wynoszą 450 złotych. Właściciel ustala również comiesięcznej zaliczki na gaz i 100 zł na prąd. Umowa z dostawcą internetu pozostaje w gestii przyszłego najemcy. Razem 2200 zł miesięcznie. W najbliższym czasie kanapa ma być wymieniona na nową.

 

 

Umowa najmu okazjonalnego. Koszty aktu notarialnego ponosi właściciel. W wypadku, w którym najemca nie mógłby wskazać adresu pod który mógłby poddać się egzekucji z opróżnienia i wydania lokalu, właściciel może wskazać taki adres. W tym wypadku najemca ponosi dodatkowo jednorazową opłatę w wysokości 200 zł u notariusza.

 

Kaucja 2300 złotych. Umowa najmu zawierana na okres 12 miesięcy.

Biuro pobiera jednorazową opłatę serwisową od najemcy w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu (1600 zł). Pracownik biura przygotowuje umowę najmu, umawia akt notarialny oraz przeprowadza protokół zdawczo – odbiorczy ze stanu przekazania mieszkania wraz z dokładną dokumentacją zdjęciową dla najemcy i właściciela lokalu.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości.

Szczegóły oferty

Typ nieruchomości
Mieszkanie
Rodzaj Transakcji
Wynajem
Miejscowość
Łódź
Cena
1600 PLN
Powierzchnia
32.9 m2
Piętro
IX
Liczba Pokoi
1
Ogrzewanie
Miejskie
Wysokość Opłat Administracyjnych
450 PLN + 50 PLN +100 PLN
Typ Budynku
Blok
Balkon
Tak
Winda
Tak