Opis oferty

Przedmiotem niniejszej oferty jest działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 2000 m2, położona W powiecie łaskim, gmina Łask w miejscowości Rokitnica, słynącej ze świeżego powietrza oraz Łowiska Rokitnica.

Teren idealnie nadaję się pod zabudowę jednorodzinną. Bardzo dobry dojazd.

Cały teren płaski, wymiary działki to 30mx67m.

Dostęp do prądu na działce.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentacje.

Biuro pobiera opłatę serwisową w kwocie 2% od kwoty transakcji.

Oddalone zaledwie kilka minuty drogi samochodem W otoczeniu iglastego lasu, znajdują się malownicze jeziora. Na brzegu pierwszego jeziorka o powierzchni ok. 4 hektara znajduje się piaszczysta plaża. Na stawie tym urządzono także wyciąg do nart wodnych i wakeboardu (Wake Park Rokitnica). Miejsce to przyciąga działkowiczów, korzystających tu z kąpieli słonecznych i wodnych. Jest to idealne miejsce do piknikowania i grillowania. Dla dzieci przygotowano mały plac zabaw. Na miejscu znajduje się mała gastronomia, gdzie można zakupić napoje i artykuły spożywcze. Na pozostałych zbiornikach urządzono łowiska, z których korzystają amatorzy wędkowania.

Łowisko Rokitnica położone nieopodal niniejszej oferty w miejscowości Teodory znajduje się w kompleksie stawów, gdzie dwa z nich udostępnione są dla wędkarzy. Wędkując na łowisku nie ma konieczności posiadania karty wędkarskiej.

Szczegóły oferty

Miejscowość
Rokitnica
Powierzchnia
2000m2
Wymiary
30m x 67m
Prąd na działce
TAK