Opis oferty

UWAGA OFERTA ZAREZERWOWANA DO POŁOWY PAŹDZIERNIKA

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu sprzedaż mieszkania (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) położonego na II piętrze budynku wielolokalowego przy ulicy Powstańców Śląskich w Zgierzu, na terenie osiedla Kurak.

Mieszkania składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju zaś jego powierzchnia to 35.62 m2. Z salonu jest wyjście na bardzo duży balkon o wymiarach 5.2 m x ok. 1 m. Lokal został wyremontowany około 2 lat temu, nie jest wynajmowany, usunięto z niego meble jest to zatem mieszkanie do własnej aranżacji co stanowi dużą zaletę bowiem przyszły właściciel nie będzie ponosił kosztów wyniesienia i utylizacji mebli czy też pozostałych elementów zabudowy. Oczywiście zarówno ogrzewanie jak i ciepła woda są pobierane z sieci miejskiej.

Kuchnia jest wyposażona w lodówkę podblatową marki Liebherr, kuchenkę gazową wraz z piekarnikiem, okap podszawkowy, zlew z baterią, szafki wiszące oraz stojące a także blat kuchenny.

W łazience znajduje się umywalka, misa wc wisząca, pralka ładowana od góry marki Electrolux, umywalka wraz z szafką stojącą, prysznic, lustro oraz prysznic łazienkowy.

Podłogi w całym lokalu zostały wyłożone jednym rodzajem gresu, który jest odporny na ścieranie a dzięki swojej strukturze i ciemnemu kolorowi jest łatwy do utrzymania w czystości. Ściany mieszkania są niezabrudzone, pomalowane na biało.

Dodatkowo, Spółdzielnia zakończyła w tym roku remont balkonów w całym budynku, w którym sprzedawane jest mieszkanie.

Przybliżone wymiary poszczególnych pomieszczeń to:

 

Kuchnia – 2.2 m x 1.59 m

Salon – 4.78 m x 3.59 m (w najszerszym miejscu) bądź 2.6 m (w najwęższym miejscu)

Sypialnia (mniejszy pokój) –  3.5 m x 2.58 m

Łazienka 2.54 m x 1. 59 m

Przedpokój 2.54 m x 1.5 m oraz część korytarza pomiędzy przedpokojem w wejściem do salonu 1.4 m x 0.89 m

Balkon – 5 m x ok. 1 m

 

 

 

Wymiary pomieszczeń:

  • Wymiary pomieszczeń:
    Patrz opis

Ponadto, ogromnym plusem lokalu jest jego lokalizacja. Osiedle Kurak bowiem znajduje się w południowej części Zgierza, odległość do granic Łodzi wynosi zaledwie 2.2 km. Tramwajem linii nr 6, który znajduje się ok. 5 – 6 minut drogi pokonanej pieszo (przystanek łódzka) dojedziemy do pętli tramwajowej Helenówek w ciągu 5 minut zaś do łódzkiej Manufaktury w przeciągu 26 minut. Dworzec kolejowy znajduje się jedynie 1000 m (pieszo dojście zajmuje około 12 minut) skąd odjeżdżają pociągi do miast całej Polski. Oczywiście, regularnie odjeżdżają stąd również składy należące do ŁKA (Łódzka Kolej Aglomeracyjna), nawet w ciągu 11 minut możemy dostać się do dworca Łódź – Kaliska zaś w czasie 29 minut do stacji Łódź – Fabryczna a na Łódź – Widzew dojedziemy w czasie od 15 do 30 minut (w zależności od składu i pory odjazdu).

Dodatkowo, w odległości około 900 – 1000 m znajduje się Plac Kilińskiego, na którym ma swój przystanek autobus linii 61 oraz 6 (podawana na stronie łódzkiego MPK również jako „6.”), dzięki, którym jesteśmy w stanie dostać się w okolice Ronda Solidarności w czasie około 35 minut (61) lub w ciągu 50 minut na Dworzec Łódź – Kaliska (6). Dla porównania, przejazd komunikacją miejską np. z łódzkiego osiedla Retkinia na osiedlę Widzew, może zająć nawet do 1 h 32 minut wraz z kilkoma przesiadkami.

Ponadto, w najbliższej perspektywie (planowo koniec kwietnia 2023 r.) ma być ukończony ostatni etap drogi ekspresowej S14 (zachodnia obwodnica Łodzi) – od węzła Aleksandrów Łódzki do węzła Emilia. Łódź będzie zatem pierwszym miastem w kraju z pełnym, ekspresowym ringiem wraz z najlepiej skomunikowaną całą aglomeracją w Polsce (obwodnica została zaprojektowana na kształt londyńskiej M25), w skład której wchodzi oczywiście również Zgierz, jako trzecie największe miasto aglomeracji.

Nieruchomość bardzo dobrze położona również ze względu na bliskość obiektów takich jak: dyskont Biedronka (160 m), stacja benzynowa Orlen (300 m), PEPCO, Rossmann, JYSK, Apteka Cosmedica, Deichman, CCC (230 m), ZAHIR (300 m), szkoła podstawowa nr 5 (250 m), Orlik – boisko piłkarskie w pełni oświetlone po zmroku (300 m),

W zakresie wysokości czynszu, biuro dysponuje naliczeniem datowanym na dzień 29. 07. 2022 r., które przy zgłoszonej jednej osobie wynosi 326. 01 zł. W skład naliczenia wchodzą:

– Centralne ogrzewanie

– Zaliczka na zimną jak i ciepłą wodę

– Wywóz śmieci

– Gaz

– Podatek od nieruchomości (grunt)

– Utrzymanie części wspólnych nieruchomości/eksploatacja

– Przeglądy budynku

– Fundusz remontowy

– Domofon/opłata za wodomierze/azart etc.

 

Oferta wyłącznego pośrednictwa

Biuro pobiera 2% prowizji netto od strony kupującej

 

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości

 

UWAGA OFERTA ZAREZERWOWANA DO POŁOWY PAŹDZIERNIKA

 

 

 

 

Szczegóły oferty

Miasto
Zgierz
Typ budynku
Blok z wielkiej płyty
Liczba pokoi
2
Powierzchnia użytkowa
36
Typ nieruchomości
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
Piętro
2
Balkon
Tak
Oddzielna kuchnia
Tak
Komórka lokatorska
Tak
Typ ogrzewania
Miejskie
Ciepła woda
Miejska
Cena
232.000 PLN