Opis oferty

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkanie o łącznej powierzchni 75 m2, zlokalizowanego w Zgierzu.

Okolica, w której znajduje się nieruchomość jest otoczona zielenią, tworząc atmosferę spokoju i relaksu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku, co zapewnia wygodę bez konieczności korzystania z windy.

Dzięki oknom wychodzącym na północ i południe, każde pomieszczenie jest doskonale doświetlone naturalnym światłem przez większość dnia. To nie tylko wpływa korzystnie na samopoczucie mieszkańców, ale także sprawia, że wnętrze jest jasne, przyjazne i pełne energii.

To przestronne mieszkanie składa się z czterech pokoi o różnych powierzchniach, gwarantując wystarczająco dużo miejsca dla całej rodziny czy też możliwość wykorzystania pomieszczeń według własnych potrzeb i preferencji.

Pierwszy pokój z balkonem o imponującym metrażu 22 m2, stanowi główną przestrzeń dzienną, gdzie można swobodnie urządzić salon oraz jadalnię, tworząc przytulne miejsce do spotkań rodzinnych i relaksu. Drugi pokój wielkości 7 m2 może służyć jako przytulna sypialnia lub gabinet, zapewniając swoim mieszkańcom prywatność i komfort. Pozostałe dwa pokoje o powierzchniach odpowiednio 12 m2 i 10 m2 mogą pełnić funkcję dodatkowych sypialni, pokoi dla dzieci, bądź też przestrzeni do pracy lub hobby.

 

Oddzielna kuchnia o wymiarze 8 m2 zapewnia wygodę podczas przygotowywania posiłków, a funkcjonalna łazienka o powierzchni 3 m2 oraz oddzielne WC o powierzchni 2 m2 gwarantują komfort użytkowania dla wszystkich mieszkańców

Mieszkanie posiada również dwa przedpokoje o powierzchniach odpowiednio 6 m2 i 5 m2. Pełnią one istotną rolę w organizacji wnętrza mieszkania, zapewniając więcej prywatności, utrzymanie porządku oraz tworzenie pozytywnego pierwszego wrażenia dla odwiedzających.

Nieruchomość posiada dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy, narzędzi czy sezonowych przedmiotów w postaci komórki lokatorskiej.

Okolica, w której znajduje się mieszkanie, charakteryzuje się dużą dostępnością miejsc parkingowych, co sprawia, że parkowanie nie stanowi problemu nawet w godzinach szczytu.

Ogrzewanie, zimna/ciepła woda, gaz, energia elektryczna dostarczane jest z sieci miejskiej.

Czynsz wynosi 1000 zł

Biuro pobiera wynagrodzenie od strony kupującej  w wysokości 2% netto od ceny zakupu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i prezentacji mieszkania.

Szczegóły oferty