Opis oferty

Nowoczesne, umeblowane apartamenty w pierwszej linii brzegowej w Punta Prima na Costa Blanca

Gwarancja bezpiecznej obsługi transakcji !!!

Pomoc:

– w zakupie wraz z możliwością zarządzania najmem

– w uzyskaniu finansowania

– w obsłudze prawnej i notarialnej

– zapewnienie obsługi w języku polskim poza granicami kraju

– umożliwienie transport door to door

Deklarujemy pełne wparcie i zaangażowanie podczas kupna nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w urokliwej, nadmorskiej miejscowości położonej na Costa Blanca w południowej Hiszpanii.

Punta Prima położona jest niedaleko głównego ośrodka turystycznego, jakim jest Torrevieja. Miejscowość ta oferuje spokój i urok nadmorskiego życia. To idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu. Piękna, piaszczysta plaża umożliwia  spędzanie czasu aktywnie korzystając z bogatej oferty sportów wodnych.

Punta Prima nie jest znana z licznych zabytków historycznych, oferuje jednak kilka interesujących miejsc wartych odwiedzenia.

 

 

 

Latarnia morska w Punta Prima jest jednym z charakterystycznych punktów tej miejscowości. Choć nie jest to zabytek historyczny w tradycyjnym sensie, przyciąga uwagę turystów i jest często fotografowana.

Fort Guardamar  choć nie jest bezpośrednio związany z Punta Prima, Fort Guardamar znajduje się w pobliżu tej miejscowości. Jest to XVIII-wieczna fortyfikacja, która miała chronić wybrzeże przed atakami piratów i inwazjami morskimi. Fort jest otwarty dla zwiedzających i oferuje wspaniałe widoki na okolicę.

Kościół w Punta Primajest często odwiedzany przez lokalną społeczność i turystów. Jest to również ważny punkt odniesienia w miejscowości.

Archeologiczny rezerwat La Mata-Torrevieja, który znajduje się w pobliżu Punta Prima. To obszar bogaty w ślady dawnych cywilizacji, takich jak starożytni Rzymianie, Fenicjanie i Iberowie. Można tu znaleźć ruiny rzymskiej osady oraz pozostałości arabskich wież obserwacyjnych.

Apartamenty, które Państwu oferujemy znajdują się w kompleksie w pierwszej linii od plaży i blisko lokalnych udogodnień.                                                                                            Do dyspozycji mieszkańców jest piękny ogród, basen, fitness, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci oraz parking.

Apartamenty są umeblowane.  Wyposażone są w klimatyzację, otwartą kuchnię ze sprzętami kuchennymi i sprzętem AGD, łazienkę z prysznicem oraz TV satelitarną.

Data zakończenia inwestycji 06/2025

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Szczegóły oferty

Wnętrze:
Cechy Kompleksu:
Umeblowane
Wspólny Ogród
Otwarta Kuchnia
Prywatny Ogród
Sprzęt Kuchenny
Wspólny Basen
Sprzęt AGD
Kort tenisowy
Przyległa Łazienka
Fitness
Prysznic
Plac zabaw
Schowek
Parking
Taras
Balkon
Lokalizacja:
Klimatyzacja
Plaża (0-500 M)
TV Satelitarna
Z Widokiem na Morze
Żaluzje
Lotnisko (0-50 km)
Dworzec Autobusowy
Ogrzewanie:
Sklepy/Centrum Handlowe
Klimatyzacja
Bary/Restauracje
Energia słoneczna