Opis oferty

Nowoczesne, Wolnostojące wille golfowe w Los Alcázares, Murcia

Pomoc:

– w zakupie wraz z możliwością zarządzania najmem

– w uzyskaniu finansowania

– w obsłudze prawnej i notarialnej

– zapewnienie obsługi w języku polskim poza granicami kraju

– umożliwienie transport door to door

Deklarujemy pełne wparcie i zaangażowanie podczas kupna nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnych, wolnostojących willi w Los Alcázares w regionie Murcia.

Los Alcázares to urocze nadmorskie miasteczko położone na wybrzeżu Costa Cálida w południowej Hiszpanii. Miasteczko jest otoczone pięknymi plażami oraz słonymi lagunami, które tworzą unikalne ekosystemy przyrodnicze.

Wśród popularnych plaż są Playa de los Narejos i Playa de Las Salinas. Laguna Mar Menor to słone jezioro lagunowe, które jest jednym z największych w Europie. Oferuje ono doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, kajakarstwo i windsurfing.

W okolicy znajduje się wiele pól golfowych, w tym Roda Golf & Beach Resort i Serena Golf, które przyciągają miłośników tego sportu z całego świata.

Los Alcázares oferuje również bogatą gamę restauracji i barów, gdzie można spróbować tradycyjnych hiszpańskich dań, takich jak paella, tapas i świeże owoce morza oraz  klubów, które zapewniają rozrywkę do późnych godzin nocnych .

Domy, które Państwu oferujemy szczycą się zapierającymi dech w piersiach widokami na pole golfowe. Każda willa posiada prywatny basen i ogród

Do dyspozycji mieszkańców jest również wspólny ogród, basen. oraz parking.

Wnętrza składają się z 3 sypialni, 2 łazienek z prysznicem,  otwartej kuchni i tarasu. Wyposażone są w klimatyzację, żaluzje oraz TV Satelitarną.

Lokalizacja:

  • plaża około 2 km
  • lotnisko około 10 km

Data zakończenia inwestycji 12/2024

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Szczegóły oferty