Opis oferty

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego na III piętrze kamienicy usytuowanej przy ul. Kilińskiego 50 w Łodzi. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki zaś jego powierzchnia to 56.95 m2. Przyszły właściciel nieruchomości będzie mógł korzystać z komórki lokatorskiej umiejscowionej w podpiwniczeniu budynku. Ogrzewanie oraz ciepła woda oczywiście z sieci miejskiej. Mimo wszystko mamy możliwość korzystania z pełniącego obecnie funkcję ozdobną kaflowego pieca akumulacyjnego (wkłady grzejne) posadowionego w rogu salonu. Okna plastikowe, nowe kaloryfery podłogi w sypialniach. Podłoga oraz stropy drewniane natomiast nic nie trzeszczy ani nadmiernie nie ugina się. Ekspozycja okien względem kierunków świata to południe, z minimalnym odchyleniem w kierunku wschodnim. Kamienica zrewitalizowana, bardzo czysta oraz schludna z monitoringiem,  nową bramą wjazdową i dziedzińcem wyłożonym kostką brukową.

W kuchni znajduje się zlewozmywak oraz kuchnia gazowa. Istnieje możliwość otworzenia kuchni w kierunku salonu (aneks). Łazienka wyposażona w wc oraz wannę. Do poszczególnych pomieszczeń prowadzą zabytkowe drzwi witrażowe, znajdziemy również zdobienia na ścianach.

Dla lokalu założona jest i prowadzona księga wieczysta – brak hipotek czy innych obciążeń. Ponadto jeden właściciel zdecydowany sprzedać nieruchomość.

Przybliżone wymiary pomieszczeń:

– Salon – 5.84 m x 4.74  m

– Sypialnia – 4. 25 m x 3. 32 m

– Kuchnia – 3 m x 2.76 m

– Łazienka – 5.16 m x 1.56 m

– Przedpokój – 2.77 m x 1.69 m

– Komórka lokatorska – ok. 2.5 m2

Wysokość pomieszczeń – ok. 3.40 m

 

Bardzo przyjazne koszty utrzymania mieszkania bowiem miesięczny czynsz administracyjny na rzecz wspólnoty wraz z zaliczkami na media wynosi 518 zł, na który składają się opłaty na fundusz remontowy, eksploatację nieruchomości, utrzymanie części wspólnych, zaliczki na ogrzewanie miejskie, zimną i ciepłą wodę, odprowadzanie ścieków czy wywozu nieczystości stałych (śmieci). Obecnie występuje nadpłata w rozliczeniach ze wspólnotą.

Szukając swojego miejsca na ziemi częściej nazywanego „domem” oprócz samej nieruchomości niezwykle ważna jest również lokalizacja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. W tym przypadku ta jest oczywiście bardzo korzystna jesteśmy bowiem w samym sercu miasta. W niemal bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park imieniu Stanisława Moniuszki, Filharmonia Łódzka, dworzec Łódź Fabryczna (odległość 400 m – 5 minut pieszo), Teatr Wielki i plac Dąbrowskiego (ok. 600 m), do Piotrkowskiej mamy ok. 6 – 7 min pieszo, blisko placówki handlowo – usługowe, sklepy etc. Z przystanku tramwajowe Kilińskiego – Narutowicza, który jest niemal naprzeciw nieruchomości odjeżdżają tramwaje linii nr 1 i 5. Z przystanku autobusowego Narutowicza/P.O.W. odjeżdżają autobusy linii nr 88A, 88B, 88C, 88D i Z13.

Oferta wyłącznego pośrednictwa

Biuro pobiera prowizję w wysokości 2% netto od strony kupującej.

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości

Szczegóły oferty

Typ Transkacji
Sprzedaż
Typ Nieruchomości
Mieszkanie
Typ Budynku
Kamienica
Miejscowość
Łódź
Cena
330000 PLN
Liczba Pokoi
2
Powierzchnia
56.95 m2
Ogrzewanie
Miejskie
Komórka Lokatorska
Tak
Ksiega Wieczysta
Tak