Opis oferty

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na parterze, w świetnej lokalizacji przy ul. Podchorążych w Łodzi.

Zgodnie z księgą wieczystą, która jest prowadzona dla nieruchomości, powierzchnia użytkowa lokalu wraz z pomieszczeniami przynależnymi wynosi 94,14 m2, na którą składają się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz, garderoba oraz piwnica. Zgodnie z aktem notarialnym nabycia nieruchomości, powierzchnia bez pomieszczenia przynależnego (piwnicy 11.40 m2) wynosi 82.74 m2. W największym pomieszczeniu (salonie) znajduje się wyjście na balkon. Pełna własność, bez obciążeń wpisanych do księgi wieczystej (hipoteka bądź ograniczone prawa rzeczowe).

Możliwość nabycia garażu (będącego własnością tego samego właściciela) znajdującego się w bardzo bliskiej odległości od nieruchomości (kilka metrów od wejścia klatki), na tej samej zamkniętej posesji w kwocie 50.000 zł. Brama zamykana i otwierana za pomocą pilota.

Mieszkanie bardzo zadbane, w pełni umeblowane i wyposażone. W salonie o powierzchni ponad 24 m2 znajduje się elegancki stół jadalniany wraz z 6 krzesłami, dwa skórzane fotele, niezwykle ciekawy i oryginalny stolik kawowy (przypominający pień drzewa, niewidoczny na zdjęciach), serwantka, komoda, 85 calowy telewizor marki sony wraz zestawem nagłośnieniowym tej samej marki oraz obrazy ścienne. Podłogi wyłożone panelami.

Ekspozycja okien względem stron świata to wschód – zachód. We wszystkich oknach zainstalowane rolety antywłamaniowe.

Osobna od reszty pomieszczeń kuchnia, mieści w sobie dużą lodówkę marki LG, płytę kuchenną i piekarnik firmy Samsung, zmywarkę Siemens, blat roboczy wraz z szafkami stojącymi /wiszącymi a także okap, stół wraz z dwoma krzesłami i niewielki telewizor. Na podłodze położony gres.

W gabinecie (pokoju nr 2) znajduje się eleganckie biurko wraz z dwoma krzesłami, komoda a także fotel do masażu. Całości dopełniają stylowe obrazy ścienne.

Sypialnia (pokój nr 3) wyposażona została w sporą szafę odzieżową, dwuosobowe łóżko jak i również niewielkie biurko z krzesłem, które znakomicie współgrają z resztą pomieszczenia.

Garderoba/schowek mieści wiele praktycznych półek gdzie możemy przechowywać okrycia wierzchnie, deskę do prasowania, żelazko czy też wszelkie inne sprzętu, których nie moglibyśmy zmieścić w szafach znajdujących się w poszczególnych pokojach.

Łazienka z separacyjnym wc, wyposażona w umywalkę, kabinę natryskową, wannę, piec gazowy marki Vailant, grzejnik drabinkowy oraz pralkę (Ariston). Całości dopełnia eleganckie i nastrojowe oświetlenie wnętrza pomieszczenia.

Mieszkanie w pełni rozkładowe, w korytarzu/przedpokoju dodatkowo znajduje się bardzo praktyczna szafa wnękowa. Wspomniana wyżej piwnica/komórka lokatorska ma powierzchnię aż 11.40 m2.

Przybliżone wymiary poszczególnych pokoi, pomieszczeń przynależnych oraz garażu:

– Salon – 6.35 m x 3.8 m

– Pokój nr 2 (gabinet) – 3.94 m x 3. 35 m

– Pokój nr 3 (sypialnia) – 3.9 m x 3.06 m

– Kuchnia – 2.7 m x 2.6 m

– Łazienka – 2.46 m x 2.2 m

– WC – 1.5 m x 1m

– Garderoba (schowek) – 2.8 m x 1.65 m

Wysokość pomieszczeń w lokalu to 2.7 m

– Piwnica – 3.9 m x 3.27 m i 1.95 m) – nieregularny kształt (wysokość 2.4 m)

– Garaż – 5.75 m x 2.83 m

 

Okolica, w której zlokalizowana jest nieruchomość jest niezwykle cicha i spokojna. Mimo tego dojazd samochodem np. do centrum Łodzi zajmuje, w zależności od natężenia ruchu od 20 do 30 minut. Przy ul. Rąbieńskiej znajduje się przystanek autobusowy linii nr 6 skąd w ciągu już około 22 – 25 minut możemy dostać się do Dworca Łódź – Kaliska zaś tylko nieco dalej możemy skorzystać z linii 97A i 97B.

Mieszkanie bardzo przyjazne pod względem kosztów utrzymania, miesięczne opłaty eksploatacyjne odprowadzane na rzecz wspólnoty, na koniec I kwartału 2023 r. wynoszą zaledwie 332.04 zł i obejmują:

– zaliczkę na koszty zarządu nieruchomością wspólną (eksploatacja)

– zaliczkę na fundusz remontowy

– zaliczkę na dostarczenie zimnej wody i odbioru ścieków

– opłatę na gospodarowanie odpadami komunalnymi

 

Ogrzewanie oraz podgrzanie wody odbywa się za pomocą kotła zasilanego paliwem gazowym z sieci miejskiej.

W sezonie grzewczym przy ustawieniu temperatury na 23 stopnie Celsjusza, miesięcznie koszty oscylują ok. 600 złotych, w wypadku obniżenia temperatury (do ok. 20 stopni Celsjusza) powinniśmy się zmieścić w granicach 500 złotych.

W sezonie pozagrzewczym, koszty podgrzania wody powinny oscylować w kwocie około 100 złotych.

Podatek od nieruchomości, kwartalnie wynosi 82 – 83 zł a wiec ok. 329 zł rocznie.

 

Oferta wyłącznego pośrednictwa

Biuro pobiera 2% prowizji netto od strony kupującej

 

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości

Szczegóły oferty

Typ Nieruchomości
Mieszkanie
Rodzaj Transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
82.74 m2
Miasto
Łódź
Ulica
Podchorążych
Liczba pokoi
3
Ogrzewanie
Gazowe
Cena
720000 + 50000 PLN Garaż
Poziom
Parter