Opis oferty

UWAGA OFERTA ZAREZERWOWANA!

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu niezwykle przestronnego i znakomicie zlokalizowanego, trzypokojowego mieszkania położonego na I piętrze budynku usytuowanego we wschodniej części dzielnicy – Śródmieście przy ulicy im. Gabriela Narutowicza w Łodzi (niemal bezpośrednio przy ulicy Jana Matejki), o całkowitej powierzchni aż 115 m2.

Mieszkanie składa się z dużego salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki, separacyjnego wc z bidetem oraz przedpokoju. Ekspozycja okien to północ-południe. Mieszkanie jest bardzo jasne mimo, iż nie jest wystawione na nadmierne nasłonecznienie. Dodatkowo, elektrycznie sterowane rolety we wszystkich sypialniach i salonie, w ciągu kilkunastu sekund pomogą nam odseparować się zarówno wizualnie jak i akustycznie od ulicy Narutowicza. Ponadto, mieszkanie zabezpieczone instalacją alarmową. Mimo, że nieruchomość położona jest niemal w samym sercu miasta okolica jest bardzo spokojna i w dużej części zielona (cztery parki miejskie).

Lokum w pełni wyposażone w kuchenkę wraz z piekarnikiem marki Siemens, zmywarkę i lodówkę Bosch, telewizor, czajnik etc. Mieszkanie w pełni umeblowane, w salonie znajdziemy stół, fotel, kanapa, przy barku kuchennym dwa hokery. Mieszkanie jest utrzymane w bardzo dobrym stanie, ponadto jest niezwykle funkcjonalne ze względu na dużą liczbę szaf (szafy znajdują się w każdej sypialni oraz przedpokoju) i garderobę.  W przedpokoju, sypialni oraz salonie podłogi są wyłożone parkietem, w łazience znajduje się terakota (ściany częściowo wyłożone płytkami). Oczywiście, na wyposażeniu również pralko – suszarka.

Ponadto jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki przebiegającym liniom autobusowym nr 58A, 58B, N7A, N7B, N9 oraz tramwajowym nr 2, 2A, 3A, 3B, 6, 7, 8A, 8B, 9, 10A, 10B, 11, 12, 15, 18, Z. W najbliższym sąsiedztwie mieszkania znajduje się Kampus UŁ, Parki imienia: Jana Matejki, Staszica, Baden – Powell’a, Park 3 maja, Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego (BUŁ), Szpital im. N. Barlickiego, Wydziały: Zarządzania, Filologiczny, Farmaceutyczny, Matematyki i Informatyki, Fizyki i Informatyki UŁ. Wydział Prawa i Administracji czy też Infosys Poland znajdują się około 10 minut . W ciągu nawet 5 – 7 minut samochodem (w zależności od natężenia ruchu) możemy dojechać do Centrum Kliniczno – Dydaktycznego (CKD) znajdującego się przy ulicy Pomorskiej. W jeszcze krótszym czasie możemy dojechać do dworca Łódź – Fabryczna. Jeżeli uczysz się bądź pracujesz blisko w/w punktów, lokalizacja mieszkania może być dla Ciebie wręcz wymarzona.

W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się niezliczona liczba dyskontów i innych placówek handlowo – usługowych.  Za doliczeniem niewielkiej opłaty miesięcznej, najemca będzie miał możliwość korzystania z miejsca parkingowego na terenie posesji – brama automatyczna otwierana i zamykana na pilota.

Przybliżone wymiary pomieszczeń znajdujących się w mieszkaniu to:

Pokój/Salon – 5,4 m x 4,6 m

Pokój/Sypialnia nr 1 – 5.1 m (w węższym miejscu – 3.3 m) x 5.2 m (w węższym miejscu 3.2m)

Pokój/sypialnia nr 2 – 3.8 m x 3 m (dodatkowo wnęka szafowa 1 m x 0.7 m)

Kuchnia – 4.1 m x 3.2 m

Przedpokój – 5.3 m  x 3 m

Łazienka (większa) – 3.8 m x 2.2 m ~ 9,3 m2 (Łazienka ma dodatkowo wnęki)

Łazienka (mniejsza) – 1.8 m x 1.5 m

Garderoba/schowek – 2.9 m x 1.5 m (plus dodatkowe wnęki)

Hall prowadzący do sypialni i łazienek – 4.2 m x 1.2 m

Do czynszu najmu widniejącego w ofercie należy doliczyć dodatkowe opłaty administracyjne na rzecz wspólnoty wynoszące 900 zł zawierające: zaliczki na ogrzewanie miejskie, zimną wodę i ciepłą wodę, wywóz nieczystości stałych (śmieci), utrzymanie części wspólnych nieruchomości, opłatę na wsparcie funduszu remontowego etc.

Zaliczkowo, oddzielnie płatne: prąd i gaz (200 złotych).

Biuro pobiera prowizję od najemcy w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu netto i zapewnia pełną obsługę w zakresie przygotowania umowy najmu czy protokołu zdawczo – odbiorczego mieszkania (m.in. dokumentacji zdjęciowej).

 

UWAGA OFERTA ZAREZERWOWANA!

 

Szczegóły oferty

Typ transakcji
Wynajem
Powierzchnia 115 m2
115 m2
Miasto
Łódź
Dzielnica
Śródmieście - Wschód
Budynek
Blok
Ogrzewanie
Miejskie
Liczba pokoi
3
Piętro
I
Cena
3100 PLN
Opłaty administracyjne
900 PLN
Zaliczki na energię elektryczną i gaz
200 PLN