Opis oferty

Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży udziału w nieruchomości, położonej przy zbiegu ulic Słowiańskiej  i Senatorskiej 15 w Łodzi.

 

Powierzchnia działki to 885m2, powierzchnia lokali niewyodrębnionych w budynku frontowym to 1057m2 składającym się z trzech kondygnacji, zaś budynek od strony ulicy Słowiańskiej około 60m2.

Kamienica składa się z budynku frontowego niepodpiwniczonego, budynku komórkowca położonego na posesji oraz budynku niższego, położonego przy ulicy Słowiańskiej. W skład nieruchomości wchodzi 37 lokali mieszkalnych, dwa lokale użytkowe oraz poddasze o powierzchni 357m2 z możliwości adaptacji na lokale mieszkalne.

Wynajętych zostało 90% lokali na umowach cywilno-prawnych w tym 4 lokale zostały wyremontowane pod klucz w formie mikro kawalerek.

 

 

Kamienica znajduje się w dzielnicy Górna. Jest to obszar dobrze skomunikowany, w pobliżu przystanków Kilińskiego – Milionowa oraz Tymienieckiego – Kilińskiego. W okolicy znajduje się wiele punktów użyteczności publicznej.  Wielorodzinny, trzypiętrowy budynek mieszkalny, położony około 2.61 km w linii prostej od centrum miasta. Lokalizacja łączy wygodę życia w centrum z dostępem do lokalnych usług i atrakcji.

W nieruchomości została wymieniona brama. Zainstalowano instalację domofonową na drzwiach wejściowych wraz  ze zworą oraz na bramie zewnętrznej. Oświetlony prześwit  bramowy, (nowa instalacja na czujkę ruchu w prześwicie i na klatce schodowej). Duża, zamykana pergola śmietnikowa, usytuowana w końcu posesji. Wymienionych zostało większość okien oraz drzwi, 98% posiada WC wraz z łazienką.

Sprzedaż dotyczy 66% udziału w lokalach niewyodrębnionych. Obecnie została złożona sprawa w sądzie. Oczekiwanie na postępowanie spadkowe celem zniesienia współwłasności.

Biuro pobiera wynagrodzenie od strony kupującej.

Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły oferty

Miasto
Łódź
Dzielnica
Górna
Udział
TAK 66%
Ilość lokali
37
Powierzchnia działki
885 m2
Powierzchnia lokali niewyodrębnionych
1057 m2
Powierzchnia poddasza do adaptacji
357 m2
Ilość kondygnacji
3
Gaz
Nie