Opis oferty

Wyjątkowe apartamenty z widokiem na morze z prywatnym plażą oraz molo w Yalıkavak Bodrum

Gwarancja bezpiecznej obsługi transakcji !!!

Pomoc:

– w zakupie wraz z możliwością zarządzania najmem

– w uzyskaniu finansowania

– w obsłudze prawnej i notarialnej

– zapewnienie obsługi w języku polskim poza granicami kraju

– umożliwienie transport door to door

Deklarujemy pełne wparcie i zaangażowanie podczas kupna nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży apartamentów w Yalıkavak.  To urokliwa miejscowość położona na półwyspie Bodrum w południowo-zachodniej Turcji, nad Morzem Egejskim.

Yalıkavak usytuowane jest na północnym wybrzeżu półwyspu Bodrum, około 18 kilometrów od miasta Bodrum. Słynie z oszałamiającego piękna przyrody, z krystalicznie czystą wodą, piaszczystymi plażami i nierównym wybrzeżem. Miejscowość otoczona jest pięknymi górami oraz urokliwymi plażami, zatokami i malowniczym wybrzeżem Morza Egejskiego.

Yalıkavak cieszy się typowym dla regionu śródziemnomorskim klimatem, charakteryzującym się gorącymi, suchymi latami oraz łagodnymi, wilgotnymi zimami.

Jedną z głównych atrakcji Yalıkavak jest nowoczesna marina, która przyciąga luksusowe jachty i entuzjastów żeglarstwa. Marina oferuje ekskluzywne zakupy, restauracje i rozrywkę, tworząc centralny punkt życia nocnego dla zarówno mieszkańców, jak i turystów.                                                                  Nieopodal marin znajduje się Palmarina. To tętniący życiem kompleks rozrywkowy oferujący różnorodne restauracje, kawiarnie, bary i kluby nocne.

Pomimo nowoczesnych udogodnień Yalıkavak zachował swój tradycyjny turecki urok, z bielonymi budynkami, wąskimi uliczkami i swobodną atmosferą. Jest to miejsce, gdzie można doświadczyć autentycznej tureckiej kultury, zwłaszcza podczas lokalnych festiwali, koncertów i wydarzeń kulturalnych.

Miasto szczyci się również różnorodną sceną kulinarną, z restauracjami serwującymi wszystko, od świeżych owoców morza po dania kuchni międzynarodowej. Wiele lokali gastronomicznych oferuje wspaniałe widoki na przystań i wybrzeże.

Yalıkavak to idealne połączenie historii, kultury, naturalnego piękna i nowoczesnych udogodnień.

Apartamenty, które Państwu oferujemy znajdują się w nadmorskim kompleksie mieszkaniowy z dwoma prywatnymi plażami z molo, ogrodami, basenem, kawiarnią oraz parkingiem. Obiekt jest monitorowany i chroniony 24/7.

Mieszkania wyposażone są w klimatyzację, otwartą kuchnię ze sprzętem kuchennym, łazienkę z prysznicem , żaluzje oraz TV Satelitarną.

Odległość do lotniska – ok 20 km

Data zakończenia inwestycji 7 / 2018

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Szczegóły oferty