Kontakt

  • Biuro Nieruchomości Autograf
    Ul.Piotrkowska 17/8
    90-406 Łódź
    Tel.: +48 42 292 01 85
    biuro@autograf-nieruchomosci.pl

     
    Godziny pracy
    Poniedzialek..
    Wtorek..........  
    Środa............
    Czwartek......
    Piątek...........

    Sobota
    Niedziela

     
      8:00 - 18:00
      8:00 - 18:00
      8:00 - 18:00
      8:00 - 18:00
      8:00 - 16:00

     nieczynne
     nieczynne

     

     

  • Nasz zespół:

    Piotr Czoska
    Kierownik Pośredników

    +48 730 020 051
    piotr@autograf-nieruchomosci.pl

     

     

    Agnieszka Kuzaj administrator
    +48 730 020 073
    agnieszka@autograf-nieruchomosci.pl

    Angelika Rodkiewicz administrator
    +48 730 020 730
    angelika@autograf-nieruchomosci.pl

    Monika Bednarek administrator
    +48 730 020 079
                @autograf-nieruchomosci.pl

    Tomasz Mosieniak agent nieruchomości

    +48 730 738 730

    tomasz@autograf-nieruchomosci.pl


    Ewa Burnat księgowość
    +48 42 292 01 85

    finanse@autograf-nieruchomosci.pl
     

    Dorota Bielacka (współwłaściciel)
    +48 42 292 01 85
    dorota@autograf-nieruchomosci.pl

    Joanna Wojtczak-Blada (współwłaściciel)
    +48 42 292 01 85
    joanna@autograf-nieruchomosci.pl

     

  •        

  •