Opis oferty

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego  w Konarzewie z utworzonym podziałem 18 działek wraz z wydanymi warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Metraże poszczególnych działek :

1508 m2, 1507 m2, 1479 m2, 1308 m2, 1507 m2, 1506 m2, 1428 m2, 1391 m2, 1502 m2, 1502  m2,   1502 m2, 1501 m2, 1501 m2, 1501 m2,         1502 m2, 1501 m2, 1514 m2, 1490 m2.

Kilka słów o lokalizacji i inwestycji …

Konarzew to niewielka wieś położona w gminie Piątek, około 25 kilometrów na północ od granicy Łodzi w Polsce. Gmina ta znajduje się w centralnej części kraju (geometryczny środek Polski) w województwie łódzkim, kilka kilometrów od skrzyżowania dwóch największych autostrad A1 i A2, co sprawia, że Konarzew ma dogodne położenie geograficzne oraz czyni je atrakcyjnym miejscem dla osób pracujących w Łodzi, ale ceniących spokój i urok wiejskiego życia. Idealne dla osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku.

W okolicy można również znaleźć liczne tereny rekreacyjne i przyrodnicze, które sprzyjają spacerom, wędrówkom rowerowym czy fanom aktywności na świeżym powietrzu. Gmina Piątek, do której Konarzew należy, oferuje różne udogodnienia i usługi dla swoich mieszkańców. Można tu znaleźć szkoły, placówki kulturalne i społeczne, a także sklepy, lokale usługowe, placówki medyczne.

Dla osób, które szukają spokojniejszego życia z dala od miejskiego zgiełku, Konarzew zdecydowanie jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania oraz stanowi przykład społeczności, która zachowuje swoją tożsamość i urok, będąc jednocześnie częścią większej gminy Piątek.

W promieniu kilkuset metrów znajdują się stadnina koni, zagrody edukacyjne w tym plantacja wikliny a także rezerwat przyrodniczy „Silne Błota” na terenie chronionego obszaru NATURA 2000.

Jednakże nie musimy pozbawiać się całkowitego dostępu do świata zewnętrznego, ponieważ  dodatkowym atutem jest dostęp do usługi internetowej STARLINK oferowanej przez SpaceX. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą spodziewać się prędkości konkurencyjnych lub nawet szybszych niż wiele tradycyjnych opcji szerokopasmowych.

Oprócz tego jako jedyne takie miejsce w Polsce, lokalizacja oferty dysponuje bezpośrednim dostępem do Innowacyjnego  Ośrodka Turystyki Edukacyjnej i Biznesowej ENERGOSFERA, jednego z najnowocześniejszych w Polsce miejsc do obserwacji gwiazd i kosmosu.

Energosfera zajmuje obszar dwóch hektarów ziemi, a jej budowa trwała blisko 3 lata. Obiekty ośrodka usytuowane są tak, by przypominały Drogę Mleczną. Jedną z największych atrakcji jest obserwatorium astronomiczne, w którym znajduje się wielki teleskop umożliwiający obserwację planet, kraterów na Księżycu czy fotografowanie gwiazd. ENERGOSFERA to wyjątkowe miejsce tematyczne z funkcją edukacyjną nt. szeroko rozumianej energii. Znajdziemy tam również 3 kopuły warsztatowe o pow. 110m2 każda ( w układzie teatralnym do 100 os.), kopułę konferencyjną o pow. 150m2, restaurację, oraz sale wirtualnej rzeczywistości.

Dla osób potrzebujących efektywnej regeneracji, istnieje również możliwość skorzystania na terenie obiektu z sauny, jacuzzi oraz kapsuły floatingowej. To jeden z największych wynalazków ludzkości, umożliwiających naturalną odnowę ciała i umysłu. W tej dźwiękoszczelnej kapsule o kosmicznym kształcie, wypełnionej bardzo słoną wodą o komfortowej temperaturze zbliżonej do temperatury naszego ciała odbywamy 30 do 60 minutową sesję. Efekty działania takiej odnowy na nasz organizm równe są 5-ciu godzinom snu.

Mimo, że ośrodek funkcjonuje dopiero od kilku miesięcy już kilkukrotnie odwiedzili go przedstawiciele z amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA prowadząc wykłady oraz zajęcia edukacyjne.

Więcej informacji :

https://www.energosfera.pl/?fbclid=IwAR08RcsQ4WTJmRoGL0BtH4o7p_MA1ubADwFuTQoEwqRmtdwtxPAKRajbhuo

https://www.facebook.com/energosfera.official/?locale=pl_PL

Oferta wyłącznego pośrednictwa. Biuro pobiera prowizję od strony kupującej.

Zapraszam na prezentacje.

Szczegóły oferty

Cena
2 650 000 PLN
Łączna powierzchnia działek
27 000 m2
Powierzchnia jednej działki
1500 m2
Możliwość zakupu pojedynczej działki
TAK
Miejscowość
Konarzew
Gmina
Piątek
Przeznaczenie
Działki są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
Media
Media takie jak prąd, woda są dostępne w pobliżu działek
Kształt
Działki posiadają regularny kształt, co ułatwia planowanie i budowę