Opis oferty

Przedmiotem oferty jest sprzedaż ½ udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego. Nieruchomość  składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal położony jest na trzecim piętrze, jedenastopiętrowego bloku przy ulicy Pięknej w Łodzi. Balkon i winda.

Powierzchnia mieszkania to 47.68 m2, składa się z trzech pokoi,  kuchni , przedpokoju oraz łazienki. Komórka lokatorska. Ekspozycja okien względem kierunków świata to południe – zachód.

 

Mieszkanie odznacza się znakomitą lokalizacją, szybki dojazd do jednej z głównej i najdłuższej ulicy Łodzi w kierunku północ-południe (Aleja Włókniarzy), skąd relatywnie łatwo można dostać się do wschodniej obwodnicy miasta, dodatkowo dopełnia atrakcyjności położenia mieszkania.

Okolica jest cicha i spokojna. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się park a w promieniu 500 m, wszelkie niezbędne sklepy oraz inne obiekty usługowo-handlowe. Nieruchomość jest świetnie skomunikowana z centrum miasta – bez problemu i w krótkim czasie dojedziemy samochodem czy komunikacją miejską.
Doskonała lokalizacja dla osób pracujących w Szpitalu im. M. Kopernika lub na Politechnice Łódzkiej.

Miesięczne koszty utrzymania lokalu (czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na opłaty eksploatacyjne) wynoszą 600 zł miesięcznie. Oczywiście ogrzewanie miejskie.

Mieszkanie jest do generalnego remontu, drugie 50% udziału posiada jeden właściciel.

Lokal nie jest zadłużony w spółdzielni oraz nie ma założonej hipoteki na lokalu.

Brak możliwości prezentacji nieruchomości.

Biuro pobiera jednorazową prowizję od kupującego w kwocie 9000  złotych.

Szczegóły oferty

Miejscowość
Łódź
Dzielnica
Łódź-Górna
Powierzchnia
47.68
Piętro
3/10
Rodzaj zabudowy
Blok
Liczba pokoi
3
Ogrzewanie
Miejskie
Balkon
Tak
Winda
Tak
Forma Władania
Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu
Forma Sprzedaży
50 % udziału w lokalu