Opis oferty

! REZERWACJA ! REZERWACJA ! REZERWACJA !

 

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania z balkonem, położonego na parterze, czteropiętrowego apartamentowca mieszczącego się przy ul. Obywatelskiej 106 w Łodzi.

Mieszkanie odznacza się znakomitą lokalizacją, szybki dojazd do jednej z głównej i najdłuższej ulicy Łodzi w kierunku północ-południe, skąd relatywnie łatwo można dostać się do wschodniej obwodnicy miasta, dodatkowo dopełnia atrakcyjności położenia mieszkania.

Na początku 2023 roku, została oddana do użytku nowa infrastruktura inwestycji, dzięki której nowe rondo u zbiegu ulic Obywatelskiej oraz Nowe Sady zdecydowanie ułatwi, szybki dojazd do Aleja Jana Pawła II.

Również niezmotoryzowani uczestnicy ruchu drogowego, dzięki wybudowanym chodnikom dla pieszych oraz drogi dla rowerów, odczują komfort przemieszczania się. Kolejnym atutem jest fakt, iż przy samym osiedlu Obywatelska 106/108 usytuowany został przystanek komunikacji miejskiej MPK, dotrzemy sprawnie do wielu uczelni, przychodni bądź sklepów wielopowierzchniowych.

W pobliżu Biedronka, Rossman, Pepco (450m) oraz większość znanych marketów sieciowych Aldi, Lidl, Castorama, Kaufland. Pasaż Łódzki (3km). Do słynnej Piotrkowskiej gdzie znajduje się kompleks restauracyjno-rozrywkowy jest zaledwie 5,5km. W zasięgu ręki znajdują się liczne parki oraz obiekty rekreacyjne i sportowe.

Miesięczne koszty utrzymania lokalu w skład którego wchodzi : czynsz administracyjny, składający się z zaliczek na zimną oraz ciepłą wodę, CO, wywozu odpadów komunalnych, utrzymaniu części wspólnych w budynku wynoszą ok. 700 zł/miesiąc (w zależności od liczby zgłoszonych osób) wraz z możliwością korzystania z dodatkowego pomieszczenie gospodarczego oraz komórki lokatorskiej. Oczywiście ogrzewanie miejskie.

Pełna własność z KW bez jakichkolwiek obciążeń.

Biuro pobiera 2% prowizji netto od kupującego

Zapraszam na prezentację.

Powierzchnia mieszkania to 74.98 m2, składa się z trzech pokoi – wszystkie klimatyzowane (salon połączony jest z aneksem kuchennym), przedpokoju, łazienki z prysznicem, oraz toalety.

Mieszkanie sprzedawane jest wraz z miejscem parkingowym w garażu (16.97 m2) oraz miejscem postojowym przed garażem.

Teren zamykany, strzeżony oraz monitorowany.

Ekspozycja okien względem kierunków świata to południe – zachód.

Wymiary pomieszczeń lokalu mieszkalnego :

  1. POKÓJ DZIENNY Z ANEKSEM KUCHENNYM – 31.74 m2
  2. POKÓJ 1 – 19 ,89 m2
  3. POKÓJ 2 – 13.54 m2
  4. PRZEDPOKÓJ – 9,74 m2
  5. ŁAZIENKA – 4,10 m2
  6. WC – 1,97 m2

Dodatkowym atutem na terenie osiedla jest ogólnodostępne patio z przepięknymi naniesieniami,
plac zabaw dla dzieci, boisko (dodatkowo ogrodzone), wyznaczone miejsce na grilla oraz duży parking.

Nie zapomniano również o niepełnosprawnych osobach, które bez problemu mogą dotrzeć do powyższych miejsc korzystając z platformy schodowej. Wszelkiego rodzaju podjazdy również zostały dostosowane tak aby ułatwić dojazd do lokalu.

Mieszkanie może stanowić wspaniałą inwestycję w przyszłość, można w nim znaleźć swój własny kąt a w przypadku zmiany planów życiowych korzystnie spieniężyć bądź wynajmować uzyskując dobrą stopę zwrotu.

Szczegóły oferty

Miasto
Łódź
Ulica
Obywatelska
Rodzaj budynku
Apartamentowiec
Ogrzewanie miejskie
TAK
Balkon
TAK, Salon oraz sypialnia
Klimatyzacja
TAK , Salon oraz dwie sypialnie
Miejsce postojowe
TAK, możliwość zaparkowania przed garażem drugiego pojazdu
Garaż
TAK, długość 5,5 m
Komórka lokatorska
TAK
Pomieszczenie gospodarcze
TAK, wliczone w czynsz