Opis oferty

Projekt zlokalizowany jest na terenie Fuengiroli miasta o głębokim andaluzyjskim smaku, które oferuje rozległy pas wybrzeża pełen wspaniałych plaż. Fuengirola położona pomiędzy miastami Mijas i Benalmadena, znajduje się w południowej Hiszpanii, w regionie Andaluzja, w prowincji Malaga. Dysponuje, aż 8 kilometrami plaży – jest więc gdzie wypoczywać, bez asysty tłumów turystów, jak ma to miejsce w największych kurortach Hiszpanii. Panuje tu subtropikalny klimat śródziemnomorski, który kształtuje piękną pogodę, ze średnią roczną temperaturą na poziomie 18 stopni Celsjusza. Miasto to jest fantastycznym miejscem na wakacje lub jako miejsce zamieszkania dla rodzin i dzieci. Oferuje szeroką gamę usług i infrastruktury, w tym pola golfowe, ośrodki jeździeckie, parki rozrywki, kompleksy hotelowe i restauracje, nie zapominając o ważnym kalendarzu wydarzeń kulturalnych. Oprócz tego Fuengirola zdołała zachować liczne ślady pozostawione przez ludy, które zamieszkiwały ją w starożytności, takie jak rzymskie łaźnie i willa czy mauretański zamek Sohail. W każdej z wielu restauracji i ogródków można spróbować lokalnej kuchni.

Ekskluzywny kompleks mieszkaniowy położony jest w jednej z najbardziej prestiżowych części Fuengiroli, w strategicznym obszarze położonym tuż przy granicy z gminą Benalmadena. Jeśli chodzi o połączenia transportowe, Fuengirola posiada świetną infrastrukturę. Do Malagi można łatwo dojechać pociągiem, autostradą, którą można dostać się w ciągu kilku minut na lotnisko, które znajduje się 15 minut od prezentowanej nieruchomości.

Ten nowoczesny projekt obejmuje nieruchomości z 2 i 3 sypialniami położone na wzgórzach, z których roztacza się wyjątkowy widok na morze. Odległość do plaży 1,2 km (darmowy shuttle service na plaży).

Pomieszczenia ogólnodostępne obejmują rozległe ogrody, odkryty basen, klub sportowy z basenami, korty tenisowe oraz spa z krytymi basenami z podgrzewaną wodą.

Apartamenty zostały zaprojektowane w oparciu o koncepcję otwartego planu. Domy są jasne dzięki naturalnemu światłu, które wpada przez szerokie okna i przestronne tarasy. Nieruchomość położona jest na wzniesieniu, z którego roztacza się panoramiczny widok na wybrzeże.

Data ukończenia budowy 3 / 2025

Plan Płatności:

Rezerwacja 15.000 euro,

20% przy podpisaniu umowy zakupu (ok. 30 dni po podpisaniu umowy zakupu),

20% podczas budowy,

Saldo przy odbiorze aktu własności.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Szczegóły oferty

Państwo
Hiszpania
Miejscowość
Fuengirola
Prowincja
Malaga
Rynek
Pierwotny
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Winda
Tak
Klimatyzacja
Tak
Ochrona 7/24
Tak
Zamkniety Parking
Tak
Monitoring
Tak
System Inteligentnego Domu
Tak
Basen
Tak - części wspólne
SPA
Tak - części wspólne
Łaźnia turecka
Tak - części wspólne
Kort tenisowy
Tak
Ogród
Tak - części wspólne
Plac zabaw
Tak
Ogrzewanie Podłogowe
Tak