Opis oferty

Apartamenty z widokiem na morze i góry w niezwykłym kompleksie na Cyprze Północnym Girne!

Kyrenia (tur. Girne, pol. Kirenia) to leżące na północy Cypru miasto portowe, które wciśnięte jest pomiędzy Morze Śródziemne i podłużne pasmo Gór Kyreńskich (nazywanych z powodu swojego kształtu Górami Pięciu Palców). O mieście mówią, że to małe cypryjskie Saint Tropez. W malutkim porcie w kształcie podkowy cumują kolorowe łódki oraz jachty, na nabrzeżu przycupnęły liczne restauracje serwujące lokalne przysmaki, niektóre kawiarnie i knajpki powstały też tutaj w dawnych spichlerzach. Perła wyspy Cypr, Girne, posiada wiele międzynarodowych uniwersytetów i pięciogwiazdkowych hoteli. Girne, jako rozwinięte miasto, nazywane jest turystyczną i edukacyjną stolicą wyspy. Esentepe, które w ostatnich latach jest jedną z najchętniej wybieranych lokalizacji przez inwestorów zagranicznych, to urocze śródziemnomorskie miasteczko położone nad morzem na wschód od Girne. Region Esentepe jest preferowany ze względu na piaszczyste plaże, czystą wodę i słoneczną pogodę przez 300 dni w roku. Region, który znajduje się w niewielkiej odległości od miast Girne i Gazimagusa, z dnia na dzień zyskuje na wartości!

Apartamenty w Girne położone są tuż przy plaży i drodze Girne-Esentepe, 1 km od plaży Esentepe, 9 km od klubu golfowego Korenium (42. miejsca na liście Golf World 100), 10 km od Alagadi Turtle Beach, 19 km od Girne, 25 km od szpitala Dr. Suat Gnsel i Uniwersytetu Girne, 28 km od portu Girne, 36 km od lotniska Ercan i 78 km od międzynarodowego lotniska w Larnace.

Inwestycja składa się łącznie z 1006 mieszkań, w tym 127 apartamentów typu penthouse, 127 apartamentów typu studio z ogrodem, 127 apartamentów typu penthouse loft 1+1, 127 apartamentów typu penthouse 1+1, 98 apartamentów typu penthouse 1+1, 142 apartamentów 1+1, 98 apartamentów typu penthouse poddasze 2+1, 142 piętra ogrodowe, poddasze 2+1, 15 parterowych 3+1 i 3 luksusowe wille dwupoziomowe 4+1. W projekcie znajduje się Pera Beach&Club oraz restauracja nad morzem. Istnieją również korty do tenisa, place zabaw dla dzieci, liczne tereny sportowe, park dla zwierząt, prywatne baseny dla bloków nad morzem i 5 wspólnych basenów dla bloków dalej, wszystkie położone w ogrodach krajobrazowych. Na terenie kompleksu znajdują się także podgrzewane kryte i odkryte baseny, siłownia, spa, łaźnia turecka, sauna, basen w kształcie laguny oraz pub, a wszystkie dostępne jest przez cały rok.

Wszystkie mieszkania posiadają kuchnie na planie otwartym z najwyższej klasy podłogami ceramicznymi i laminowanymi. Apartamenty na parterze mają tarasy w ogrodzie, a te na najwyższym piętrze tarasy na dachu. Łazienki wyposażone są w ogrzewanie podłogowe. Apartamenty są również wyposażone w różne funkcje zwiększające komfort, takie jak centralna infrastruktura internetowa, centralny system satelitarny, centralny system generatora i infrastruktura klimatyzacyjna.

Cudzoziemcy mogą kupować ziemię i nieruchomości na Cyprze na tych samych prawach, co obywatele. Jest to zapisane w konstytucji tego kraju. Rynek nieruchomości ma strukturę podobną do tej w Europie czy Ameryce Północnej. To świetna wiadomość, bo daje właścicielowi pełną ochronę prawną.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

W razie wszelkich pytań zadzwoń do nas!

Szczegóły oferty

Państwo
Cypr
Miejscowość
Kyrenia (Girne)
Rynek
Pierwotny
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Klimatyzacja
Tak
Parking (zamknięty)
Tak
Ochrona 7/24
Tak
Monitoring
Tak
Ogród
Tak - części wspólne
Usługi concierge
Tak
Basen
Tak - części wspólne
Prywatny basen
Tak
SPA
Tak
Sauna
Tak
Łaźnia turecka
Tak
Kort tenisowy
Tak
Pokój gier
Tak
Plac zabaw
Tak