Opis oferty

Nadmorskie apartamenty w Hiszpanii zlokalizowane na Costa Blanca w Denii, w mieście portowym prowincji Alicante.

Wśród wielu kurortów turystycznych na Costa Blanca, Denia jest jednym z najbardziej atrakcyjnych. To nie tylko przepiękne plaże, z których słynie ” Białe Wybrzeże”, ale także piękne historyczne centrum, niezwykłe dziedzictwo artystyczne, aktywny port jachtowy i spektakularne środowisko naturalne.

Apartamenty położone są w bezkonkurencyjnej, niesamowitej lokalizacji szczególnie dla  miłośników plażowania, w pierwszej linii brzegowej przepięknego wybrzeża Morza Śródziemnego.

Obiekt otoczony jest udogodnieniami życia codziennego i społecznego, takimi jak restauracje i bary koncepcyjne, supermarkety, apteki, przystanki autobusowe itp. Dojazd na lotnisko w Alicante i do stacji szybkiej kolei AVE, która jest główną linią transportową pomiędzy Alicante i Madrytem zajmuje godzinę.

Inwestycja znajdują się na osiedlu mieszkaniowym w pierwszej linii piaszczystych plaż. Projekt obejmuje duże powierzchnie wspólne i różnorodne zaplecze socjalne, takie jak wspólne baseny dla dorosłych i dzieci, brodziki, prysznice na świeżym powietrzu, ogrody krajobrazowe, kamery bezpieczeństwa, bezpośredni dostęp do plaży itp.

 

W kompleksie dostępne są różne typy apartamentów z 2 lub 3 sypialniami.

Wszystkie apartamenty posiadają szeroki salon z otwartą, nowocześnie zaprojektowaną kuchnią, a duże przesuwane okna zapewnią wspaniałe widoki na morze.

Apartamenty przy plaży oddane będą dla nowego właściciela/inwestora w stanie gotowym do zamieszkania. Apartamenty wyposażone są we wzmocnione drzwi wejściowe, rolety z napędem elektrycznym, instalację klimatyzacji, systemy oświetlenia led, ciepłą wodę aerotermalną, w pełni wyposażoną kuchnię ze sprzętem AGD i zmywarką.

Cena sprzedaży mieszkania z tarasem, 2 sypialniami i 2 łazienkami od 295.000 €.

Cena sprzedaży mieszkania z tarasem, 3 sypialniami i 2 łazienkami od 365.000 €.

Cena sprzedaży dwupoziomowego penthouse’u z 3 sypialniami i 2 łazienkami od 499.000 €.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Szczegóły oferty

Państwo
Hiszpania
Miejscowość
Denia
Prowincja
Alicante
Rynek
Pierwotny
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Winda
Tak
Klimatyzacja
Tak
Ochrona 7/24
Tak
System Inteligentnego Domu
Tak
Basen
Tak - części wspólne
Ogród
Tak - części wspólne
Zamknięty Parking
Tak
Plaża
Przy plaży