Opis oferty

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży czteropokojowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 96.31 m2 położonego przy ulicy Ruskiej 1 (róg z Piłsudskiego) w Łodzi.

Lokal znajduje się na IV i V piętrze zlokalizowanych w budynku wzniesionym w 1997 r. Teren zamknięty z wydzielonym patio wraz z terenem zielonym do wyłącznego korzystania przez mieszkańców nieruchomości wielolokalowej (ławki do siedzenia oraz niewielkie oczko wodne, drzewa/krzewy). Wejście do budynku od strony ulicy Piłsudskiego oddzielonego od chodnika solidnym i metalowym ogrodzeniem na podmurówce . Pełna własność z założoną księgą wieczystą. Budynek obecnie nie jest wyposażony w windę aczkolwiek istnieją techniczne możliwości jej zainstalowania (wspólnota w najbliższej przyszłości nie rozważa jej budowy). Około czterech lat temu wspólnota przeprowadziła termomodernizację budynku.

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu o powierzchni ponad 30 m2, trzech sypialni, dwóch łazienek z wc, kuchni, przeszklonej werandy, przedpokoju oraz schowka (garderoby). Pomieszczenia zlokalizowane na poziomie nr 1 (salon oraz sypialnia) wyposażone w nowoczesne klimatyzatory ścienne marki Gree. Możliwość zainstalowania klimatyzatorów na poziomie nr 1 (wystarczy zainstalować i podłączyć urządzenia do stacji zewnętrznej zlokalizowanej w obrębie werandy). Okna częściowo wymienione w 2023 roku (trzyszybowe plus nowe okno dachowe – Fakro). Na ścianach nowoczesny kaloryfery stalowe – płytowe. Weranda wyposażona w oświetlenie elektryczne. Oczywiście ogrzewanie miejskie.

Kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową marki Amica wraz z piekarnikiem, zmywarkę Bosch, zlew, stół jadalniany oraz zabudowę kuchenną (szafki i szuflady). Od części salonu zaś oddzielona jest blatem roboczym. Łazienka na poziomie nr 1 wyposażona w umywalkę, kabinę prysznicową oraz wc natomiast łazienka zlokalizowana na poziomie nr 2 ma zainstalowaną wannę i bidet a także pralkę ładowaną od góry.

Pokoje/sypialnie w większości umeblowane, wyposażone m.in. w komody, szafy, biurka czy kanapę oraz materac. Podłogi w salonie, części kuchennej oraz werandzie i łazienkach wyłożone gresem zaś w pokojach i garderobie/schowku – panelami podłogowymi. Możliwość korzystania z dużej komórki lokatorskiej umiejscowionej na poziomie nr 1 dzielonej jednak z właścicielami 3 sąsiadujących lokali. Do lokalu nie ma przypisanego miejsca parkingowego natomiast możemy swobodnie parkować na przykład przy ulicy Winnej bądź skorzystać z parkingu zamkniętego zlokalizowanego przy tej samej ulicy (odległość od nieruchomości wynosi zaledwie ok. 50 m).

Przybliżone wymiary pomieszczeń:

– Salon – 6.48 m x 5.05 m

– Kuchnia – 3.25 m x 3 m

– Sypialnia (poziom nr 1 – czerwone ściany) – 3.94 m x 3.05 m

– Łazienka (poziom nr 1 z kabiną prysznicową) – 1.74 m x 1.68 m

– Przedpokój – 3.42 m x 1.78 m

– Sypialnia (poziom nr 2 – z oknem dachowym) – 2.78 m x 2.69 m

– Sypialnie (poziom nr 2 – z biurkiem) – 5.98 m x 2.6 m

– Łazienka (poziom nr 2 – z wanną) – 2.63 m x 1.92 m

– Garderoba/schowek (poziom nr 2) – 1.49 m x 0.8 m

Wysokość pomieszczeń to 2.66 m na poziomie nr I i 2.64 m na poziomie nr II (pomijając niewielkie skosy w dwóch sypialniach). Rzut przybliżony z zachowaniem jednak proporcji pomieszczeń (Rzut Parter oznacza poziom nr 1 zaś Rzut – Pietro poziom nr 2).

 

 

Szukając swojego miejsca na ziemi częściej nazywanego „domem” oprócz samej nieruchomości niezwykle ważna jest również lokalizacja. W tym przypadku ta jest bardzo korzystna. Mieszkanie położone jest bowiem u zbiegu ulic Piłsudskiego oraz Ruskiej a zatem formalnie należy do dzielnicy Łódź – Widzew natomiast w zasadzie jest to niemal centrum miasta. Do skrzyżowania Marszałków (Piłsudskiego/Rydza – Śmigłego) mamy bowiem zaledwie 700 m gdzie znajduje się np. choćby Monopolis, w którym natrafimy na szeroki wybór restauracji czy galerię sztuki. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się niezliczona liczba placówek handlowo – usługowych,. Do dworca Łódź – Fabryczna jesteśmy w stanie dostać się samochodem w czasie ok. 10 – 12 minut (w zależności od natężenia ruchu – odcinek ok. 3 km), do węzła autostrady A1 mamy około 15 minut. Od strony sąsiadującej ulicy Paryskiej mamy wejście do malowniczego parku „Nad Jasieniem” o powierzchni 13 ha. Niemal w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości (po przeciwnej stronie ulicy Piłsudskiego) znajduje się centrum handlowe Tulipan, dwie siłownie (Well Fitness i Fit Fabric), w odległości 250 m znajduje się centrum medyczne Mediplan, sklep Lidl zaś tylko nieco dalej bo w odległości 800 m. Szkoła podstawowa nr IV im. Komisji Edukacji Narodowej znajduje się po tej samej stronie ulicy Piłsudskiego w odległości zaledwie 350 m (4 minuty drogi pieszo).

Nieruchomość jest świetnie skomunikowana z pozostałą częścią miasta bowiem niemal pod samym budynkiem znajduje się przystanek Piłsudskiego – Sarnia skąd odjeżdżają autobusy linii nr: 64B, 75A, 75B, 80A, 80C, 82A, 82B, N1A, N1B, N5B, Z7 i Z54. Z przystanku tramwajowego o tej samej nazwie możemy skorzystać z tramwajów linii nr: 8, 9, 10A i 10B.

Miesięczne opłaty administracyjne do wspólnoty wynoszą ok. 1100 zł i obejmują: zaliczkę na utrzymanie części wspólnej, fundusz remontowy, zimną wodę i odprowadzenie ścieków, centralne ogrzewanie, podgrzanie wody (ciepła woda miejska), antena. Oddzielne opłaty za gaz i energię elektryczną w zależności od zużycia.

Oferta wyłącznego pośrednictwa

Biuro pobiera prowizję w wysokości 1.5% netto od strony kupującej

Zapraszamy do kontaktu

Szczegóły oferty

Typ Transakcji
Sprzedaż
Typ Budynku
Blok
Miejscowość
Łódź
Cena
669000 PLN
Liczba Pokoi
4
Powierzchnia
96.31 m2
Liczba Łazienek
2
Ogzrewanie
Miejskie
Opłaty Administracyjne
1100 PLN
Teren Zamknięty
Tak
Winda
Nie
Weranda
Tak
Komórka Lokatorska
Tak