Uwaga! Ta oferta jest ofertą archiwalną.

Opis oferty

Dom do wynajęcia Ksawerów Działka Pierwszy Najemca 4 łazienki 2 Kuchnie Kwatery Pracownicy Wysoki Standard Media 2 Kuchnie 2 Łazienki

Przedmiotem ogłoszenia jest wynajem dwukondygnacyjnego domu o powierzchni ponad 160 m2 wzniesionego na działce o powierzchni 1488 m2 w Ksawerowie.

Dom reprezentuje sobą wyższy standard, przeszedł gruntowny remont w 2019 r. przeprowadzony na podstawie profesjonalnego projektu sporządzonego przez architekta wnętrz i czeka na pierwszego najemcę. W domu znajduje się 6 pokoi, 4 łazienki oraz 2 kuchnie a także pomieszczenie gospodarcze. Oddzielny , duży budynek gospodarczy znajduje się na działce, usytuowany  za domem. Pomieszczenia wyłożone wysokiej klasy płytkami, ściany gładź, instalacje prawidłowo i starannie zmodernizowane dla potrzeb osób przebywających w budynku. Okna wymienione na nowe PCV, ponadto nowe kaloryfery. W pokojach bardzo liczba gniazd elektrycznych co podnosi bardzo funkcjonalność pomieszczeń.

W każdym z pokoi znajduje się lodówka marki Amica, zaś pozostałe wyposażanie w postaci na przykład rodzaju i ilości łóżek, krzesła, stół mogą być dostosowane dla potrzeb przyszłego najemcy wg jego indywidualnych preferencji, podobnie jak zaaranżowanie ogrodu. Powierzchnia pokoi wynosi od 15.45 m2 do 19.80 m2, pomieszczą od 3 do 4 osób w każdym z nich, maksymalnie zatem nieruchomość  jednocześnie może zamieszkiwać  20 osób. Ekspozycja okien względem świata to wschód – północ – południe.

Furtka/brama oraz drzwi wejściowe otwierane na kartę magnetyczną bądź poprzez specjalną aplikację. Ponadto zainstalowano 7 kamer (można zwiększyć ich liczbę do 9) a także czujniki dymu i system alarmowy.  Teren wyłożony w dużej części kostką brukową, dojazd do nieruchomości asfaltowy, media to energia elektryczna, woda, gaz, kanalizacja, internet.

Świetna lokalizacja jest drugą po standardzie wykończenia, największą zaletą nieruchomości. Położenie blisko planowanych jak i już rozpoczętych inwestycji na tym obszarze czyni nieruchomość bardzo atrakcyjną. Port łódź znajduje się około 1.5 km od nieruchomości, przedsiębiorstwo Miele ok. 1 km, Port Lotniczy im. Władysława Reymonta około 4 km, centrum Łodzi – ok. 7 km, blisko zjazd na trasę S8 skąd bardzo łatwo dostać się do autostrady A1.

Oferta może doskonale korespondować z potrzebami na przykład spółek/firm, które poszukują zakwaterowania dla swoich pracowników w wyższym standardzie bądź też jednej czy dwóch rodzin, które chciałyby osiedlić się w tej lokalizacji.

Cena za wynajem całości nieruchomości wynosi 8 tys zł miesięcznie, istnieje również możliwość wynajmu pojedynczych miejsc w pokojach – 450 zł od osoby. Do podanych kwot należy doliczyć opłaty za media wg zużycia. Obecnie zdjęcia obejmują część parterową, I piętro jest urządzone w identycznym standardzie, fotografie I piętra powinny się pojawić wkrótce. Załączony rzut wszystkich pomieszczeń z podziałem na kondygnacje. Wynajmujący jest otwarty na współpracę w zakresie składania ofert.

Szczegóły oferty

Miejscowość
Ksawerów
Rodzaj zabudowy
Bliźniak