Opis oferty

Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4972 m2 położonej w Głownie przy ul. Dworskiej. Teren, na którym wzniesiono budynki (działka oznaczona numerem 158/6) jest oddany w użytkowanie wieczyste do 2098 roku.

 

Na nieruchomość wzniesiono budynek biurowy o powierzchni około użytkowej około 300 m2, budynkiem stolarni o powierzchni ok. 720 m2, budynek portierni a także budynek garażowy o powierzchni ok. 250 m2 czy też warsztat i wiatę. Jeden z budynków był wykorzystywany jako motel dla pracowników najemnych z zagranicy. Budynek biurowy oraz budynek stolarni są częściowo podpiwniczone. Zabudowa jest w stanie ogólnym dobrym choć zależnie od preferencji nabywcy może wymagać pewnych prac remontowo – modernizacyjnych.

 

 

Nieruchomość jest wykorzystywana przez obecnego właściciela zgodnie z jej przeznaczeniem na cele przemysłowe.  Obecnie na jej terenie działa skup metali kolorowych, niewielka szwalnia czy też sortownia odpadów.

 

Dojazd asfaltowy od strony ulicy Dworskiej, nieruchomość uzbrojona we wszystkie potrzebne media. Teren wyłożony płytami betonowymi przystosowanymi do przenoszenia obciążeń ciężkich pojazdów, które wjeżdżają na nieruchomość.

 

Umowa wyłącznego pośrednictwa.

 

Kupujący nie płaci prowizji

 

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji nieruchomości

Szczegóły oferty

Typ Nieruchomości
Teren Przemysłowy
Powierzchnia Działki
4972 m2
Powierzchnia Budynków
1250 m2
Typ Transakcji
Sprzedaż
Miejscowość
Głowno (pow. zgierski)
Media
Tak
Dojazd Asfaltowy
Tak