Opis oferty

!UWAGA OFERTA ZAREZERWOWANA!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal mieszkalny mieszczący się na parterze wyremontowanej i ocieplonej kamienicy z cegły, usytuowany w Łodzi w okolicy Czerwonego Rynku. W najbliższych tygodniach renowacji (malowanie) ma zostać poddana klatka schodowa.

Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą. Powierzchnia lokalu wynosi 42,42 m2, składa się z dwóch pokoi, bardzo przestronnej i oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania również przypisane są dwie komórki lokatorskie. Na podłogach wykładzina oraz płytki, ściany pomalowane na biało plus gładź, w przedpokoju zaś znajdziemy tapetę. Oczywiście zarówno ogrzewanie jak i ciepła woda są dostarczane do lokalu z sieci miejskiej. W budynku dostęp do Internetu oraz TV TOYA.

Okna  we wszystkich pomieszczeniach  zostały kilka lat temu wymienione na nowoczesne PCV. Dodatkowo posiadają kraty, które można zdemontować.  Ekspozycja okien względem kierunków świata to – północny-zachód.

Przybliżone wymiary poszczególnych pomieszczeń to:

 

Kuchnia 2.40 m x 3,30 m = 7,92 m2

 

Salon 2,80 m x 5,00 m = 14.00 m2

 

Sypialnia 4,00 m x 2.40 m = 9,60 m2

 

Łazienka 1.40 m x 2,00 m = 3.19 m2

 

Przedpokój 3.92 m x 1.2 m = 2,80 m2

 

Miejsce parkingowe na zamykanym podwórku posesji.

Wysokość miesięcznego czynszu oscyluje w okolicach 790 złotych (po ostatnich podwyżkach) .

Dodatkowe opłaty to prąd, gaz, TV i Internet.

Dzięki pełnemu rozkładowi pomieszczeń, lokal może stanowić znakomitą bazę do stworzenia swojego własnego, wymarzonego M o znakomitych możliwościach aranżacyjnych. Należy również dodać, że mieszkanie i tak samo w sobie jest bardzo ciche ze względu na wystawę okien na inny blok (a nie na ulicę, która jest również mało ruchliwa) i spokojne sąsiedztwo.

Kolejną zaletą nieruchomości jest jej położenie. Okolica spokojna, jednocześnie świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta dzięki liniom tramwajowym nr:  3A, 11, 15 oraz Z jak i również autobusowym – linie nr 69A, 69B, 71B, 72A, 72B, 75A, 75B, 92C oraz nocne N3A, N3B, N6, N8. Tak zwany Czerwony Rynek czyli teren obfitujący w punkty handlowe i usługowe oraz place targowe , znajduje się w odległości zaledwie około 250 m od mieszkania. Jeszcze w mniejszej odległości działa stacja paliw Orlen, Apteka Melissa, Poczta Polska, Carrefour Express a tylko nieco dalej Szkoła Podstawowa nr 113 , dwa Żłobki (nr 22 i 25), IX Liceum Ogólnokształcące, Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego czy też Szkoła Europejska oraz niezliczona liczba punktów handlowo – usługowych. W odległości około 1500 m od miejsca położenia nieruchomości znajduje się ponadto Szpital im. Mikołaja Kopernika, duży teren zielony – Skwer im. Dubieniewicza czy też Parki – im. Legionów w Łodzi oraz Park przy ul. Leczniczej.

Mieszkanie pozostaje w pełni umeblowane.

W księdze wieczystej jest wpis dwóch hipotek i roszczenie komornika sądowego. Wszystkie formalności z wierzycielami są omówione i na dzień aktu dostarczone będą oświadczenia notarialnie poświadczające o wykreśleniu się wierzycieli z KW, więc mieszkanie będzie prawnie, bez żadnych obciążeń lub roszczeń osób trzecich po jego zakupie. Możliwość potwierdzenia powyższych informacji w kancelarii komorniczej bądź notarialnej.

Mieszkanie nie posiada zadłużenia w czynszu , wszystkie opłaty regulowane są na bieżąco.

Biuro zapewnia bezpieczeństwo transakcji

Biuro pobiera wynagrodzenie w kwocie 3% od ceny transakcyjnej.

!UWAGA OFERTA ZAREZERWOWANA!

Szczegóły oferty

Miejscowość
Łódź
Powierzchnia
42,42
Piętro
0/2
Rodzaj zabudowy
Kamienica
Liczba Pokoi
2
Ogrzewanie
Miejskie
Komórka Lokatorska
Tak
Księga Wieczysta
Tak
Wysokość Czynszu
790 PLN