Opis oferty

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nieruchomości (lokal użytkowy) o łącznej powierzchni 45.73 m2 zlokalizowanego na II piętrze nowo powstałego budynku położonego przy ulicy prof. Bohdana Stefanowskiego 24 w Łodzi (inwestycja PLATON).

Do lokalu prowadzą dwa osobne wejścia (przejście przez przedsionek, który również jest oddzielony od korytarza dodatkowymi, zamykanymi, szklanymi drzwiami), w obu znajduje się część biurowa, w jednej zaś przewidziane jest zaplecze socjalne z kuchnią, w drugiej części łazienka z wc.

Lokal obecnie jest w trakcie wykończenia na podstawie projektu widocznego w zamieszczonych wizualizacjach. Koniec prac przewidziany jest w okolicach drugiej połowy grudnia tego roku a nawet wcześniej. A zatem, przyszły najemca będzie mógł się cieszyć już wkrótce zupełnie nowym lokalem.

Budynek wyposażony w windę oraz wszelkie inne udogodnienia charakterystyczne dla nowoczesnego budownictwa. Do lokalu przynależą ponadto dwa miejsca postojowe.

Lokalizacja nieruchomości jest znakomita. Niemal w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Politechnika Łódzka, Hala Expo, Szpital WAM do głównej arterii komunikacyjnej Łodzi na kierunku wschód – zachód (ulica Mickiewicza/Piłsudskiego) mamy zaledwie 900 m zaś do zbiegu ulic Piotrkowska/Radwańska – 500 m.

Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Z przystanku Radwańska – Wólczańska odjeżdżają autobusy linii: 55, 77 oraz nocne N7A, N7B, zaś z przystanku Radwańska – Żeromskiego tramwaje linii: 15 i 16.

Podana kwota czynszu najmu jest sumą netto. Należy również doliczyć miesięczne opłaty administracyjne oraz zaliczki na zużycie mediów.

Biuro pobiera jednorazową opłatę serwisową w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu od przyszłego najemcy.

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

 

 

Szczegóły oferty

Typ Transakcji
Najem
Rodzaj Nieruchomości
Lokal Użytkowy
Wysokość Czynszu Najmu
3700 PLN
Miejsowość
Łódź
Przeznaczenie Nieruchomości
Lokal Biurowy
Powierzchnia Nieruchomości
45.73 m2
Typ Budynku
Apartamentowiec
Winda
Tak
Zaplecze Socjalne
Tak
Liczba Miejsc Postojowych
2