Opis oferty

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Łodzi przy ul. Billewiczówny 6.

Lokal użytkowy o powierzchni 45,87 m2 znajduje się na parterze apartamentowca oddanego do użytku w 2013 r. Oferta sprzedaży nieruchomości obejmuje dwa miejsca postojowe zlokalizowane na parkingu naziemnym w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu.

Do lokalu prowadza dwa wejścia, jedno główne od strony ulicy Billewiczówny, drugie zaś od zaplecza lokalu. Nieruchomość składa się z sali sprzedażowej, łazienki oraz dwóch, wydzielonych ścianami działowymi pomieszczeń. Podłogi są wyłożone terakotą, ściany pomalowane farbą, w łazience zaś położona jest glazura. Obok łazienki dodatkowe podłączenie pod źródło bieżącej wody. Duże, przeszklone witryny skierowane w kierunku południowo – zachodnim zapewniają odpowiednie nasłonecznienie lokalu. Ogrzewanie oraz ciepła woda oczywiście z sieci miejskiej.

 

Przybliżone wymiary pomieszczeń:

– Sala sprzedażowa – 7 m x 6 m (w najszerszych miejscach, pomieszczenie ma nieco nieregularny kształt)

– Pomieszczenie biurowe – 2 m x 2 m

– Przedsionek – 2.5 x 2 m bądź 1 m (nieregularny kształt)

– Łazienka – 1.5 m x 1 m.

Osiedle Janów będące częścią osiedla Widzew w ostatnich latach rozwijało się bardzo dynamicznie. W przyszłości, ten trend zostanie utrzymany. Ponadto, nieruchomość jest znakomicie skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Z przystanku Rokicińska – Hetmańska odjeżdżają autobusy linii nr 201, 202, N5A i N5B zaś z przystanku Hetmańska – Janów do wyboru mamy tramwaje linii nr 9 oraz 10B. Znakomitym natomiast jest prosty i szybki dojazd do węzła Autostrady A1, który zajmuje od 5 do 7 minut jazdy samochodem dzięki, któremu mamy połączenie z wieloma miastami w kraju.

Rzut pomieszczeń widoczny na jednym ze zdjęć jest przybliżony

Oferta wyłącznego pośrednictwa.

Biuro obrotu nieruchomościami nie pobiera prowizji od strony kupującej

Podana cena jest ceną brutto

 

Zapraszamy do kontaktu

Szczegóły oferty

Typ Nieruchomośći
Lokal użytkowy
Transakcja
Sprzedaż
Miejscowość
Łódź
Powierzchnia
45,87 m2
Cena
450.000 PLN
Ogrzewnie
Miejskie
Energia Elektryczna
Tak
Woda
Tak
Miejsca Postojowe
2 Miejsca Parkingowe
Kupujący nie płaci prowizji
Tak