Opis oferty

SPRZEDANE!

Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż trzypokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 63 m2 (dokładnie 63.38 m2 – nie wliczając w tę wartość komórki lokatorskiej) położonego na II piętrze dziesięciopiętrowego bloku wzniesionego z wielkiej płyty, zlokalizowanego przy ulicy Elsnera 6 w Łodzi  – spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu wraz z założoną i prowadzoną księgą wieczystą. W budynku znajdziemy dwie szybkie oraz nowoczesne windy.

Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, separacyjnego wc, łazienki oraz przedpokoju. Z największego pokoju wyjście na przestronny balkon. Ponadto przyszły właściciel będzie mógł korzystać również z komórki lokatorskiej usytuowanej w piwnicy bloku.

Okna plastikowe, ogrzewanie oraz ciepła woda oczywiście podłączone do sieci miejskiej. Lokal wyremontowany w latach 90, wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą (4 bądź 5 obwodów). W przedpokoju znajduje się bardzo pojemna szafa z drzwiami przesuwnymi z lustrem oraz bardzo głęboki pawlacz. W sypialniach i salonie znajdziemy półki, meble, łóżka, kanapę czy też stół i krzesła. Łazienka wyposażona w umywalkę, pralkę, wannę, grzejnik drabinkowy. Kuchnia wyposażona w blat roboczy, szafki wiszące i stojące, zlew, okap, kuchenkę wraz z piekarnikiem.

Przybliżone wymiary pomieszczeń:

– Salon – 4.68 m x 3.75 m

– Sypialnia nr 1 – 3.86 m x 3. 31 m

– Sypialnia nr 2 – 4.5  m x 2. 47 m

– Kuchnia – 3.5  m x 2.1 m

– Łazienka – 1.82 m x 1.7 m

– WC – 1.8 m x 0.8 m

– Komórka lokatorska – ok. 3 m2

Wysokość pomieszczeń – 2.6 m

 

Szukając swojego miejsca na ziemi częściej nazywanego „domem” oprócz samej nieruchomości niezwykle ważna jest również lokalizacja. W tym przypadku ta jest bardzo korzystna. Mieszkanie położone jest bowiem na terenie osiedla Widzew – Wschód. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. W odległości 250 – 300 m (3 min. Pieszo) mamy do dyspozycji bowiem przystanek Puszkina – Rondo Sybiraków skąd odjeżdżają autobusy linii nr 69A, 69B, 80A, 80C, Z7 oraz nocne N1A, N1B, N5A, N5B zaś z przystanku tramwajowego o tej samej nazwie możemy skorzystać z tramwaju linii nr 8.

W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości Szkoła Podstawowa nr 199 (im. Juliana Tuwima),  Liceum Ogólnokształcące, Orlik, plac zabaw, dyskont Żabka, wiele innych placówek handlowo – usługowych oraz Park Widzewska – Górka będący terenem zielonym z tężnią solankową o powierzchni ponad 8 ha.

Miesięczne opłaty wraz z zaliczkami na media wynoszą 854, 53 zł na co składają się: opłata na eksploatację budynku, fundusz remontowy, fundusz społeczno – wychowawczy, wywóz odpadów, centralne ogrzewanie – zaliczka, opłata stała C.W., podgrzanie wody oraz zimna woda wraz z odprowadzeniem ścieków.

Kupujący nie płaci prowizji.

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości.

Szczegóły oferty

Typ Transakcji
Sprzedaż
Typ Nieruchomości
Mieszkanie
Miejscowość
Łódź
Cena
469000 PLN
Powierzchnia
63.38 m2
Piętro
II
Liczba Pokoi
3
Komórka Lokatorska
Tak
Ogrzewanie Miejskie
Tak
Winda
Tak
Balkon
Tak