Opis oferty

Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży przestronnego cichego, parterowego mieszkania po kapitalnym remoncie o łącznej powierzchni  41m2. Kamienica w której mieści się lokal, zlokalizowana jest przy ulicy Parkowej w Rudzie Śląskiej. W skład lokalu wchodzi duży, widny salon z w pełni umeblowanym aneksem kuchennym, przytulna sypialnia, nowoczesna łazienka z prysznicem wraz  z WC oraz szeroki przedpokój.

Mieszkanie zostało wykończone z należytą starannością wraz z wymianą pionów instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz elektrycznej. Nowoczesne okna PCV z niskim współczynnikiem przenikalności, zapewnią utrzymanie ciepła w mieszkaniu a ogrzewaniem gazowym można sterować z poziomu nowego pieca dwufunkcyjnego. Zastosowanie takiego rozwiązania, daje możliwość kontroli wydatków za zużycie paliwa gazowego. Oprócz wspomnianego systemu ogrzewania, wszystkie media miejskie.

W zasięgu kilku minut spokojnego spaceru, znajdziemy placówki edukacyjne, ryneczek, sklepy osiedlowe, popularną  Żabkę,  sklepy t.j. Netto czy Rossmann oraz wszystkie niezbędne punkty usługowe. Również w zaledwie dwie minuty dotrzemy  do poradni NZOZ oraz apteki.

Szybki dojazd do oddalonych części miasta, dzięki komunikacji miejskiej liniami nr. 9,121,147,255,982.

Niski czynsz w skład którego wchodzi zużycie zimnej wody, wywóz odpadów komunalnych oraz fundusz remontowy, oscyluje w okolicach 500 zł (w zależności od liczby osób zgłoszonych w administracji).

Kupując to mieszkanie jako swoje pierwsze „M” nie płacisz podatku PCC 2%. Brak konieczności jakiegokolwiek wkładu finansowego. Dodatkowo korzystając z kredytu 2% zyskujesz możliwość zakupu bez wkładu własnego. Pomoc w uzyskaniu kredytu oraz gwarancja bezpiecznej transakcji. Dodatkowo możliwość rozsądnej negocjacji ceny, a po transakcji, nie zapłacisz prowizji za usługę pośrednictwa.

Brzmi uczciwie ? Zadzwoń i dopytaj o rezerwacje mieszkania !

Do dyspozycji nowego nabywcy lokalu mieszkalnego, przynależeć również będzie piwnica o przybliżonej powierzchni 15m2.

Dodatkowym atutem jest możliwość parkowania po obu stronach budynku.

Instalacja światłowodowa zapewni stabilne, szybkie łączę, by móc świadczyć prace zdalną na najwyższym poziomie oraz korzystać z szerokiej oferty telewizji.

Vis-a-vis mieszkania znajduję się Park Dworski, dzięki któremu zrelaksujemy się podczas spacerów. Na placu zabaw o radość dziecka zadba rodzic, bądź dziadkowie a miłośnicy psów skorzystają z wybiegu dla swojego pupila. Również w celu utrzymania odpowiedniej sylwetki oraz stanu zdrowia, skorzystamy z pływalni w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Pełna własność z księgą wieczystą.

Oferta wyłącznego pośrednictwa.

Zapraszam na prezentacje.

 

Szczegóły oferty

Kamienica
TAK
Parter
TAK
Ilość pokoi
2
Ogrzewanie
Gazowe, piec dwufunkcyjny
Czynsz
500 PLN
Pełna własność
TAK z KW