Opis oferty

Luksusowy kompleks z centrum odnowy biologicznej i przepięknym widokiem na morze.

Projekt zlokalizowany jest w rejonie Guzelyurt na Cyprze Północnym. Miejscowość ta, położona jest w zachodniej części Cypru i jest jednym z najpiękniejszych regionów Morza Śródziemnego słynącym ze swojego naturalnego piękna. Malownicze plaże otoczone gajami cytrusowymi przyciągają do regionu wielu międzynarodowych inwestorów.

Region ten uważany jest za najbardziej zielony i rozwinięty pod względem rolniczym. Guzelyurt zachwyca harmonią kolorów: błękit, zieleń oraz pomarańcz przeplatają się tworząc bajkowy krajobraz. W tejże miejscowości organizowany jest na koniec zbiorów legendarny festiwal pomarańczy, który trwa przez dwa tygodnie (przeważnie zaczyna się 21 maja). Orange Festiwal w Guzelyurt rozpoczyna się paradą maszerującą ulicami miasta, które udekorowane są pomarańczami i motywami nawiązującymi do tradycji tego barwnego regionu. Podczas hucznego świętowania uczestniczyć możemy w imprezach muzycznych, koncertach oraz tańcach. Nie zabraknie także okazji do degustacji pomarańczy i wyrobów regionalnych. Kolejną atrakcją jest muzeum historyczno-archeologiczne, w którym podziwiać możemy zabytki z czasów prehistorycznych oraz bizantyjskich. Innymi turystycznymi ciekawostkami regionu Güzelyurt (Lefke) są: muzeum Przyrody, Bazylika św. Auxibiusa z doskonale zachowanymi freskami z VI wieku, ruiny rzymskie w Soli oraz Pałac Vouni, nietypowy dla Cypru ze względu na zauważalne wpływy perskiej architektury.

W cichym i spokojnym mieście Güzelyurt znajdują się boiska sportowe, bajkowe plaże, pola golfowe i starożytne miasto Soli-Pompeiopolis.  W niewielkiej odległości można również znaleźć kilka udogodnień codziennego życia, takich jak rynki i sklepy warzywne, kawiarnie i restauracje oraz bankomaty.

Ekskluzywne mieszkania położone są 400 m od plaży, 6 km od szpitala Cengiz Topel, 6 km od klubu golfowego CMC, 8 km od centrum Güzelyurt, 8 km od Cypryjskiego Uniwersytetu Nauk o Zdrowiu, 11 km od Uniwersytetu Europejskiego w Lefke, 16 km do METU, 52 km do Nikozji, 59 km do Kyrenii, 59 km do ośrodka narciarskiego Troodos, 65 km do lotniska Ercan, 94 km do międzynarodowego lotniska w Larnace, 115 km do międzynarodowego lotniska w Pafos.

Inwestycja zlokalizowana jest na powierzchni 37 566 m² obejmuje łącznie 604 mieszkania jedno- lub dwupokojowe. Kompleks oferuje swoim mieszkańcom basen odkryty, podgrzewany basen kryty, klub surfingowy i klub sportów wodnych, dobrze wyposażoną nowoczesną siłownię, sale do jogi i medytacji, kriosaunę, saunę, łaźnię parową, łaźnię turecką , jacuzzi, masaże, centrum medycyny funkcjonalnej, centrum leczenia nieinwazyjnego, centrum urody i przeciwdziałania efektom starzenia oraz centrum diagnostyki i badań kontrolnych.

Oprócz tego ma przystań klasy B, zadbane parki i ogrody, zadbaną plażę oraz restauracje, w których można znaleźć wspaniałe smaki. Mieszkania posiadają łazienkę, klimatyzację, sprzęt kuchenny, balkon z widokiem na morze, telewizję satelitarną.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Szczegóły oferty

Państwo
Cypr
Miejscowość
Guzelyurt
Rynek
Pierwotny
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Klimatyzacja
Tak
Zewnętrzny Parking
Tak
Parking (zamknięty)
Tak
Ogród
Tak - części wspólne
Basen
Tak - części wspólne
Usługi concierge
Tak
Winda
Tak
Sauna
Tak
Kriosauna
Tak
Ochrona 7/24
Tak
Monitoring
Tak
SPA
Tak
Łaźnia turecka
Tak
Łaźnia parowa
Tak
Jacuzzi
Tak
Siłownia
Tak
Sala do jogi i medytacji
Tak