Opis oferty

Niezwykłe, nowoczesne i stylowe apartamenty położone w Condado de Alhama Golf Resort w Regionie Murcji, na wybrzeżu Costa Cálida.

Region Murcja to region swoistego rodzaju kontrastów. Góry i równiny, plaże i obszary zalesione, pola uprawne, sady owoców cytrusowych, pomarańczy i cytryn. Ogromne uprawy oliwek i plantacje migdałów. To bardzo atrakcyjne tereny Hiszpanii, pod względem turystycznym, piękne, piaszczyste plaże, ponad 300 dni słonecznych w roku, kilkanaście pól golfowych, świetna infrastruktura turystyczna. Murcja ma klimat charakteryzujący się gorącymi latami i łagodnymi zimami z niewielką ilością opadów

Murcja – stolica regionu, ośrodek akademicki, oferująca wszelkie serwisy i udogodnienia życia w wielkim mieście. Nowoczesne miasto ze świetną komunikacją, centrami handlowymi. Siódme co do wielkości miasto Hiszpanii z 450 000 mieszkańcami. Murcja posiada ponad 20 parków i ogrodów. Miasteczko uniwersyteckie z ponad 30 000 studentami, uczęszczającymi na uczelnie. Bez wątpienia o jej współczesnym charakterze decyduje wspaniałe wybrzeże Costa Cálida. Na Costa Cálida oprócz typowych miejscowości wczasowych znajdziemy spokojne porty rybackie otoczone wspaniałymi dzikimi plażami, ukrytymi wśród dyskretnych, lekko górzystych zatoczek. Klify, plaże o białym piasku i urokliwe zatoczki skąpane w przejrzystych wodach rozciągają się w regionie Murcji na długości ponad 250 kilometrów.

Apartamenty stanowią niepowtarzalne miejsce na wakacyjny dom lub dla rozważających przeprowadzkę na stałe w słoneczne klimaty, a także jest to wspaniała oferta inwestycyjna. Przyciągają uwagę wyjątkową, unikalną lokalizacją.

Obiekt znajduje się w odległości spaceru od wszystkich niezbędnych udogodnień dla mieszkańców Condado de Alhama, 28 km od plaży, 31 km od międzynarodowego lotniska w Murcji i 50 km od centrum Murcji.

Osiedle Condado de Alhama ma wszystko, czego można potrzebować, 18-dołkowe pole golfowe, centrum handlowe, wspólne baseny, wspólne ogrody z placami zabaw dla dzieci, fitness i całodobową ochronę.

Zamknięte osiedle z całodobową ochroną zapewnia wyjątkowo bezpieczne miejsce, idealne dla rodzin z małymi dziećmi.

Apartamenty mają różne warianty, np. na parterze posiadają ogród, na środkowym piętrze posiadają balkon, a na najwyższym piętrze posiadają prywatne miejsce z naturalnym światłem do np. kąpieli słonecznych.

Stylowe apartamenty składają się z sypialni z wbudowanymi szafami (główna sypialnia posiada łazienkę), salonu, otwartej kuchni, jadalni oraz łazienki z kabiną prysznicową. Liczba i rodzaj pokoi różni się w zależności od rodzaju apartamentu.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Szczegóły oferty

Państwo
Hiszpania
Miejscowość
Alhama de Murcia
Prowincja
Murcja
Rynek
Pierwotny
Rodzaj nieruchomości
Apartament
Winda
Tak
Klimatyzacja
Tak
Ochrona 7/24
Tak
Basen
Tak - części wspólne
Ogród
Tak - części wspólne
Parking
Tak
Pole golfowe
Tak
Centrum fitness
Tak