Opis oferty

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 47 m2 (dokładnie 47.22 m2) położonego na I piętrze bloku z wielkiej płyty zlokalizowanego przy ulicy Tatrzańskiej 108 w Łodzi.

Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Z jednej z sypialni wyjście na balkon, przyszły właściciel będzie mógł korzystać również z komórki lokatorskiej usytuowanej w piwnicy bloku, w której znajduje się nieruchomość (powierzchnia ok. 4 m2).

Ogrzewanie oraz ciepła woda oczywiście podłączone do sieci miejskiej. Podłogi w sypialniach, salonie oraz korytarzach prowadzących do poszczególnych pomieszczeń wyłożone parkietem. Okna wymienione na plastikowe. Wspólnota w ciągu ostatnich kilku lat przeprowadziła dwie termomodernizacje budynku mieszkanie jest zatem bardzo ciepłe. Ekspozycja okien względem kierunków świata to północny – zachód i południowy – wschód. Drzwi wejściowe podwójne (zewnętrzne – metalowe). Łazienka i kuchnia wyłożone glazurą i terakotą. Kuchnia wyposażona w szafki wiszące oraz stojące, zlew i kuchnię gazową wraz z piekarnikiem. W łazience znajdziemy umywalkę, wannę oraz wc.

Przybliżone wymiary pomieszczeń:

– Salon – 4.95 m x 3.45 m

– Sypialnia nr 1 – 3.6 m x 2. 25 m

– Sypialnia nr 2 – 4.1 m x 2. 23 m

– Kuchnia – 2.27 m x 1.8 m

– Łazienka – 2.24 m x 1.5 m

– Przedpokój – 2.4 m x 2.4 m

– Komórka lokatorska – ok. 2.4 m x 1.8 m

Wysokość pomieszczeń – ok. 2.5 m

Bardzo przyjazne koszty utrzymania mieszkania bowiem miesięczny czynsz administracyjny na rzecz wspólnoty wraz z zaliczkami na media wynosi poniżej 500 zł (przy zgłoszonej jednej osobie), na który składa się m.in.: eksploatacja nieruchomości wspólnej, fundusz remontowy, podatek od nieruchomości i wieczyste użytkowanie gruntów, przegląd instalacji, utrzymanie domofonu (konserwacja), zaliczka na zimną wodę użytkową, ciepłą wodę, opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi skorelowana z odprowadzeniem ścieków, zaliczka na centralne ogrzewanie.

Szukając swojego miejsca na ziemi częściej nazywanego „domem” oprócz samej nieruchomości niezwykle ważna jest również lokalizacja. W tym przypadku ta jest bardzo korzystna. Mieszkanie położone jest bowiem w bardzo spokojnej części Łodzi: Osiedle Chojny – Dąbrowa. Jednocześnie, nieruchomość jest znakomicie skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Z przystanku Tatrzańska – Dąbrowskiego odjeżdżają autobusy linii nr: 55, 70, 75A, 75B oraz nocny N8 zaś z przystanku tramwajowego o tej samej nazwie, tramwaje linii nr: 2, 14 i 16.

 

 

Lokalizacja nieruchomości (Osiedle Chojny – Dąbrowa) sama w sobie jest przez łodzian bardzo cenionym miejscem na mapie miasta, znajdziemy tam bowiem wszystko co jest nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. W ciągu 5 min pieszo (ok. 450 m) możemy dojść do Parku Podolskiego, którego całkowita powierzchnia wynosi niemal 15 ha. Niemal w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się Przedszkole Miejskie nr 17 i nr 129, Szkoła Podstawowa nr 189, pizzeria, pralnia, sklepy spożywcze i inne placówki handlowo – usługowe. Tylko nieco dalej bo u zbiegu ulic: Tatrzańska i Przybyszewskiego znajdziemy aptekę całodobową „Rosa”, sklep Rossmann czy Ryneczek Przybyszewskiego – Targowisko Miejskie czy też Carrefour Market.

Oferta wyłącznego pośrednictwa

Biuro pobiera prowizję w wysokości 2% netto od strony kupującej.

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości

Szczegóły oferty

Ttyp nieruchomości
Mieszkanie
Typ Transakcji
Sprzedaż
Miejscowość
Łódź
Cena
355000 PLN
Liczba Pokoi
3
Powierzchnia
47.22 m2
Piętro
I
Ogrzewanie Miejskie
Tak
Balkon
Tak
Komórka Lokatorska
Tak