Opis oferty

UWAGA OFERTA ZAREZERWOWANA

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m2 (dokładnie 52.97 m2) położonego na IV piętrze bloku z wielkiej płyty zlokalizowanego przy ulicy Władysława Króla 40 w Łodzi  – Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu wraz z założoną i prowadzoną księgą wieczystą.

Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, separacyjnego wc, łazienki oraz przedpokoju. Z największego pokoju wyjście na przestronny balkon, przyszły właściciel będzie mógł korzystać również z dużej i bardzo ustawnej komórki lokatorskiej usytuowanej w piwnicy bloku, w której znajduje się nieruchomość (powierzchnia ok. 5 m2).

Lokal 7 – 8 lat temu poddany remontowi łącznie z wymianą okien czy instalacji elektrycznej – obecnie korzysta z 4 bądź 5 miedzianych obwodów elektrycznych. Ogrzewanie oraz ciepła woda oczywiście podłączone do  sieci miejskiej. Podłogi w przedpokoju oraz łazience, kuchni i wc wyłożone eleganckim gresem w kolorze białym zaś w salonie oraz dwóch sypialniach znajdziemy panele. Kuchnia wyposażona w szafki wiszące oraz stojące, lodówkę, zlew i kuchnię gazową wraz z piekarnikiem. W łazience znajdziemy umywalkę, wannę oraz pralkę ładowaną od góry czy też oświetlenie halogenowe i duże lustro. W przedpokoju znajduje się bardzo pojemna szafa z drzwiami przesuwnymi z lustrem. W salonie znajdziemy kanapę z funkcją spania, szafkę RTV oraz szklany stolik kawowy. W jednej z sypialni znajduje się łóżko, w drugiej zaś rozkładana kanapa oraz szafa ubraniowa. Rzut lokalu na jednym ze zdjęć ma charakter przybliżony.

Przybliżone wymiary pomieszczeń:

– Salon – 4.63 m x 3.4 m

– Sypialnia nr 1 – 4.69 m x 2. 29 m

– Sypialnia nr 2 – 3.68 m x 2. 38 m

– Kuchnia – 2.83 m x 2.1 m

– Łazienka – 2 m x 1.6 m

– Wc – 1.7 m x 0.8 m

– Przedpokój – 2.4 m x 2.4 m (plus korytarz prowadzący do kuchni i łazienki ok. 2 m2)

– Komórka lokatorska – ok. 2.5 m x 1.9 m

Wysokość pomieszczeń – 2.59 m

 

Miesięczne opłaty wraz z zaliczkami na media wynoszą w granicach 700 – 800 zł (w zależności od liczby osób i zużycia wody/ogrzewania). Blok korzysta z instalacji internetowej m.in. od operatora sieci Orange i Netia. Mieszkanie bardzo ciche, widne zaś sąsiedztwo przyjazne i spokojne. Możliwość parkowania samochodu przy ulicy pod blokiem bądź na usytuowanym w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości parkingu strzeżonym.

Szukając swojego miejsca na ziemi częściej nazywanego „domem” oprócz samej nieruchomości niezwykle ważna jest również lokalizacja. W tym przypadku ta jest bardzo korzystna. Mieszkanie położone jest bowiem blisko zbiegu ulic Wyszyńskiego oraz Waltera – Janke (jednak w pewnym oddaleniu co chroni nas przed nadmierną ekspozycją na immisje związane z ruchem kołowym – hałas). W odległości zaledwie 160 m znajduje się przystanek autobusowy skąd odjeżdżają autobusy linii nr 43A, 43B oraz nocny N2 zaś po pokonaniu odcinka 200 m (3 min. pieszo) dotrzemy do przystanku tramwajowego gdzie możemy skorzystać z linii 10A, 10B, 12, 14 i 18 (przystanki – Wyszyńskiego/Waltera – Janke).

Osiedle Retkinia na terenie, której położona jest nieruchomość, sama w sobie jest przez łodzian bardzo cenioną lokalizacją. Dzieje się tak dlatego, że jest przede wszystkim „zielona” oraz znajdziemy w niej wszystko co jest nam potrzebne do codziennego funkcjonowania. W odległości ok. 250 m od mieszkania znajduje się przedszkole miejskie nr 144, Szkoła Podstawowa nr 137 (ok. 500 m), apteka, żłobek. W bliskim sąsiedztwie znajdziemy również sklepy spożywcze, restaurację Mc Donalds’s, pizzerie, Bistro Retkinia oraz inne placówki handlowo – usługowe. Do parku miejskiego „Na Zdrowiu” mamy ok. 1.5 – 2 km, podobnie jak do Ogrodu botanicznego czy Aqua Parku „Fala”.

Oferta wyłącznego pośrednictwa

Biuro pobiera prowizję w wysokości 2% netto od strony kupującej.

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości

UWAGA OFERTA ZAREZERWOWANA

Szczegóły oferty

Typ Nieruchomości
Mieszkanie
Miejscowość
Łódź
Typ Transakcji
Sprzedaż
Cena
419000 PLN
Liczba Pokoi
3
Powierzchnia
52.97 m2
Pietro
IV
Oddzielna Kuchnia
Tak
Piwnica
Tak
Balkon
Tak
Wymieniona Instalacja Elektryczna
Tak