Opis oferty

Mamy przyjemność przedstawić Państwo dom położony w Żabnie (powiat Tarnowski) przy ulicy Warszawskiej.

Budynek wzniesiony na początku ubiegłego stulecia, techniką murowaną tradycyjną. Jego powierzchnia (sam parter) to około 80 m2. W części został wyremontowany i ocieplony (płyty izolacyjne wewnętrzne). Dom położony na działce (oznaczonej numerem 363) o powierzchni aż 3977 m2, która stanowi jeden z najważniejszych atutów nieruchomości. Przypomina kształt klina osiągając w najszerszym miejscu około 55 m. W domu znajduje się oddzielna kuchnia, łazienka przedpokój oraz 3 pokoje. Dodatkowo w bryle budynku jest jeszcze jedno pomieszczenie, które obecnie pełni komórki. Budynek jest również podpiwniczony oraz ma dostęp do poddasza użytkowego, które stwarza duże możliwości adaptacji. Wymieniona, plastikowe okna. W sypialniach położone panele, w największym pokoju zaś (salon) wykładzina. Ekspozycja okien względem kierunków świata to wschód – zachód – południe.

Nieruchomość posiada pełne uzbrojenie: energia elektryczna, dostęp do sieci wodociągowej, i kanalizacyjnej, paliwa gazowego czy światłowodu. Ogrzewanie węglowe, średnio w okresie wymagane około 2 ton surowca energetycznego. Ciepła woda natomiast uzyskiwana dzięki podgrzewaczowi elektrycznemu (bojler).

Przybliżone wymiary pomieszczeń:

 

Przedpokój – 3.5 m x 2,3 m

Sypialnia nr 1 – 4 m x 2.3 m

Sypialnia nr 2 – 4 m x 2.97 m

Największy pokój (salon) – 6 m x 4.2 m

Kuchnia – 3.65 m x 3.35 m

Łazienka – 2.4 m x 1.8 m

Pomieszczenie pełniące funkcję składziku – około 8 – 10 m2

Wysokość pomieszczeń na parterze to około 2.55 m2.

 

Jak wcześniej wspomniano, nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży ma wiele zalet a wśród nich znajdziemy lokalizację oraz samą działkę, ma której położony jest budynek. Dom znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej ulicy Warszawskiej (ruch nie jest dokuczliwy i nie jesteśmy narażeni na hałas związany z przejeżdżającymi pojazdami) ale do urokliwego centrum mamy zaledwie 300 metrów gdzie znajduje się Urząd Gminy, lokale gastronomiczne, rynek miejski, kościół pod wezwaniem Świętego Ducha, Apteka „Centrum Zdrowia” czy duża liczba placówek handlowo – usługowych (m.in. Delikatesy Centrum). W odległości 800 m (8 minut pieszo) znajduje się szkoła podstawowa im. Władysława Jagiełły a jeszcze bliżej bowiem po pokonaniu odcinka 350 m dotrzemy do liceum ogólnokształcącego. W Żabnie znajdują się ponadto urokliwe ścieżki rowerowe a przede wszystkim trasa rowerowa Velo Dunajec, która przez wielu uważana jest za jedną z najbardziej urokliwych w kraju. W odległości około 1.5 km od nieruchomości działa również stadnina koni (klub jeździecki).

Miasteczko ma bardzo korzystne połączenie z Dąbrową Tarnowską (zaledwie 10 min jazdy samochodem) oraz Tarnowem, którego nie trzeba nikomu przedstawiać (drogą oznaczoną numerem 973 dojedziemy do centrum w ok. 20 minut) a zatem drugim co do wielkości i znaczenia, miastem w całym województwie małopolskim.

 

Jak zatem jasno widać, oferujemy nieruchomość położoną z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie w mieście, które zaspokaja większość potrzeb życiowych zarówno naszych jak i naszej rodziny, z urokliwą okolicą oraz bardzo dobrym skomunikowaniem ze stolicą aglomeracji tarnowskiej.

Nabycie nieruchomości może być również okazją dla inwestora planującego wybudować budynek/ki wielolokalowe.

Oferta wyłącznego pośrednictwa.

Klient kupujący nie płaci prowizji.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Szczegóły oferty

Typ Transakcji
Sprzedaż
Typ Nieruchomości
Dom
Cena
379000 PLN
Miejscowość
Żabno
Powierzchnia Domu
80 m2
Powierzchnia Działki
3977 m2
Liczba Pokoi
3
Energia Elektryczna
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak, z sieci miejskiej
Kanalizacja
Tak
Ogrzewanie
Węglowe
Piwnica
Tak
Poddasze/Strych
Tak